2726

من یه خواهرشوهری دارم طلاق گرفته ویه پسر۶ساله داره بعدپیش مادرشوهرم اینازندگی میکنن دخترخوبیه ولی خیلی لجبازویه دنده اس خودسره مثلابرامحرم رفته ۲میلیون داده گوشت تنهاخریده به نذری شوهرم وقتی فهمیدبهش گفت بهم میگفتی تابرات گوشفندمیخریدم بعدبچشم خیلی لجبازه ل مامانشه هیچ کس حق نداره روبچش حرف بزنه کسی حرف بزنه جیغ میزنه میگه کسی به بچم حرف نزنه بعدیکمم انگارمشگل عقلی داره خواهرشوهرم نرمال نیست

حالاشوهرم خودشوخیلی درگیراوناکرده مثلادیروزمنوشوهرم داشتیم خونه تمیزمیکردیم دیدم گوشیش زنگ خوردباباش بودگفت من بااین دختره چی کنم ازاین حرفاشوهرمم گفت کوشیوبده بهش گوشی روگرفت گفت خونه بگیربروایناروکم اذیت کن پیرن وای نمیدونی چه جیغایی میزدشوهرمم اینقددادزدمن ترسیدم گفتم قلبش میگیره حالابه شوهرم میگم بابات چرابه پسربزرگش نمیگه چراغموغصه هاشوبرامامیگه خوشی وسرزدن وخندش برابرداربزرگته مثلامریض میشه به اون نمیگه به شوهربدبخت من میگه دعوامیشع به این میگه شمابگیدچی کنم شوهرموبکشم بیرون ازاوناکم حرصش بدن

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خانواده اش هستن و نمیتونه تو مسائل اونا درگیر نباشه 

خود شما هم بودی درگیر میشدی 

خودتو سبک نکن 

بذار خودشون حلش کنن

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2728
عزیزم خانواده اش هستن و نمیتونه تو مسائل اونا درگیر نباشه  خود شما هم بودی درگیر میشدی  ...

واخب چرابرادربزرگش حرف نمیزنه اصلافکرزندگی خودشه انگارنه انگاربه خداتمام موهاش داره سفیدمیشه ازدست خانوادش میگم خانوادش بهم بی احترامی نکردن خیلی دوسشون دارم ولی خب دارن شوهرمودق میدن

عزیزم برادرشه دیگه، یکم خواهرتو نصیحت کرده حالا عصبی هم شده، سعی کن شوهرتو آروم کنی هر حرفی هم میخوای به شوهرت بزنی ففط با سیاست مثلا بگو اون روز که اونقد داد زدی خیلی نگران شدم ترسیدم قلبت بگیره یکم ارومتر حرف بزن یا از اینجور چیزا

اصلا درباره خانوادش بد حرف نزنی که شخصیت خودت رو خراب میکنی جلوی شوهرت

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
فک نمی کنم راهی داشته باشه... مگر اینکه از پیششون خیلی دور بشید، مثلا شهر دیگه برید.

نه باباشوهرم اهل این نیست که ازشهرمون بره

عزیزم خانوادشن و درست نیست که بهشون بیتفاوت باشه. ولی از راه درست کمکشون کنه نه دعوا و سر و صدا که خودش و شما هم درگیر و ناراحت بشین. باید با زبون خوش باهاشون صحبت کنه و حتی ببره خواهرش رو پیش مشاور. یا اگه نیومد خودتون برید براش راهکار بگیرید. اگه به پسر بزرگش نمیکه پدرش حتما روی شوهر شما یه حساب دیگه میکنه و این به داد برس تره. برای خدا کمکشون کن تا خیر ببینی.

عزیزم برادرشه دیگه، یکم خواهرتو نصیحت کرده حالا عصبی هم شده، سعی کن شوهرتو آروم کنی هر حرفی هم میخوا ...

به خداموندم چی کنم بارهاروبارهاجلوچشمم باخواهرش دعواشده میگرن داره وسرشم دردمیگره شوهرم

واخب چرابرادربزرگش حرف نمیزنه اصلافکرزندگی خودشه انگارنه انگاربه خداتمام موهاش داره سفیدمیشه ازدست خ ...

شاید برادر بزرگترش اندازه همسر شما تدبیر نداره و روش حساب باز نمیکنن

قبل اینکه شوهر شما باشه پسر اونا بوده و مطمئن باش قصد جونش رو ندارن 

شما سعی کن این وسط حرمت خودت بمونه 

چون روزای سخت میگذره ولی رفتارای شما رو یادشون نمیره

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
عزیزم خانوادشن و درست نیست که بهشون بیتفاوت باشه. ولی از راه درست کمکشون کنه نه دعوا و سر و صدا که خ ...

اخهدخب چرابراشادی وخوشی باشه سمت برادرشوهرمه پدرشوهدم

به خداموندم چی کنم بارهاروبارهاجلوچشمم باخواهرش دعواشده میگرن داره وسرشم دردمیگره شوهرم

فکر کنم خواهر شوهرت و بچش باید برن مشاوره و روانشناس به هر حال طلاق روی دو تاشون تاثیر گذاشته

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
2706