2726
عنوان

بخدا خودش بلندم کرد😣😫

1818 بازدید | 94 پست

بچه ها حالممم بده😣

از یه طرف خندم گرفته از یه طرف خجالت کشیدم نمیدونمم چراااااااا!!! 

من قدم ۱۷۷ وزنمم۷۲ کیلو خدایی میدونم سنگینم !!🥴

بعد دیشب شوهرم هی گیرداده بود بلندم کنه !! تو دوران دوستی چندبار بلندم کرده بود ولی هم سبک تر بودم هم کوتاه تر🤕

بعد هی در رفتم هی فرار کردم خواستم شوخی شوخی جمعش کنم رفتم تو اشپزخونه این یهو اومد بلندم کرد حواسم نبود ! 

یهو دیدم قرمز شد ولم کرد ارنج دست خودمم خورد به کابینت🙄

الان رگ کمرش گرفته !!! خیلی خجالت کشیدم شبم خونه مادرشوهرم دعوتیم خجالت میکشم اگه بگه بلندم کرده کمرش گرفته ! چجوری بهش بگم به مامانشینا نگه ؟ روم نمیشه🥺

😂😂😂😂😂

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حتما باید بگی؟ بگو همینجوری کمرش گرفته

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

از چند. سالگی رابطه داشتید ک هم کوتاه تر بودی هم لاغر تر

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

متاکاربامول بره بزنه خوب میشه فقط خواب آورده 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
2706