2733
2734
عنوان

قانون جذب😍برا اونایی ک تا حالا دنبالش نبودن بیاین عشقا💞

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 68 پست
بله دوستان به خاطر همینه که از قدیم گفتن با هر کی بشینی همون میشی یعنی اگه با ی آدمهایی باشیم که ان ...

دقیقا

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

ی چیزی دقت کردین 

من اینو زیاد امتحان کردم

مثلا ی وقتایی میخواین صبح ساعت ۶ بلند شین

شب قبلش به خودم میگم ساعت ۶ باید بیدار بشم چندبار تکرار میکنم و بهش فکر میکنم

و فرداش واقعا ساعت ۶ بیدار میشم

تهش هیچی نیست باور کن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چیزی دقت کردین  من اینو زیاد امتحان کردم مثلا ی وقتایی میخواین صبح ساعت ۶ بلند شین شب قبلش ...

من مثلا میگم الان خواب میرم و واقعا طولی نمیکشه که خواب میرم

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

بچه ها من الان سرکارم

پسر صاحبکارم دفتر بود گفتم خدا کنه تا ساعت ۲:۱۰ دقیقه بره خونش آخه خیلی گرسنم بود میخواستم   ناهارمو بخورم حتی رو کاغذ هم ساعت رفتنش رو نوشتم 

به خدا راس ۲:۱۰ دقیقه رفت بیرون

تهش هیچی نیست باور کن....
2728
چندکیلوکم کردی

اگه اشتباه نکنم ۳، ۴ کیلو شده تا الان 

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
بچه ها من الان سرکارم پسر صاحبکارم دفتر بود گفتم خدا کنه تا ساعت ۲:۱۰ دقیقه بره خونش آخه خیلی گرسنم ...

چقدر خوب جذب میکنی😍

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2738