2726
عنوان

واقعا انصاف نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 91 پست

بعد میگن کسی حق نداره دخالت کنه موقع انتخاب عروس  فقط دختر و پسر خودشون مهم هستند

اینم حکایت عروس شما استارتر

والا دختری که معلوم نیست از چه خانواده ایی بیاری تو خونه خودت اخر سر موقع دعوا خواهر شوهر مادرشوهر باید جور بی عرضگی های یکی دیگه رو بکشند 

ولی موقع خوشی شون اطرافیان یاد نمی کنند فقط موقع دعوا اتیش دعواشون هم به اطرافیان میرسه

واسه همین که وقتی عروس یا داماد میارین تو خونه حتما باید همگی تحقیق کنید ادم درستی یا نه حالا می خواد اسمش دخالت هم باشه

ینی الان برادر شما خوش میگذشت بهش 

یکی بهش میگف انصاف نیس بهت خوش بگذره ی زن و با بچه طلاق دادی 

حرفا میزنی هاااا 

وقتی حق طلاق با مرده پ این حق حضانت بچه رو هم ب فکرش باید باشه 

هم خدا هم خرما با هم‌نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای دختزت دعا کردم عزیزم  من نمیدونم باید چ اتفاقی برای یک مادر بیوفته ک بتونه از جیگر گوشه ی ...

خیلیییییییییی ازت ممنونم

مرسی

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

تورو خدا اینجوری نگید شاید توزندگیشون یه مشکلی داشتن یا آنقدر بهش سخت می‌گذشته تونسته از بچش بگذره من خودم همه فکر میکنن شوهرم بیسته الان یکی بهم بگه بدی شوهرت بگو نمیدونم بديش چیه ولی اصلا از زندگیم هم راضی نیستم نمیتونم بگم شوهرم بددهنه چون اگه تو دعوا فحش بده بعد دعوا به غیر عزیزم صدام نمیکنه یا نمیتونم بگم بددله چون درسته همش میگه موهاتو بپوشون آرایش نکن ولی مثلا فامیلای نزدیکم ن سرم لخته وآرایش دارم یاخیلی مثال‌های دیگه ولی اینو میدونم هرچی هم شوهرم برام رفاه ایجاد کنه اما بازم این زندگیو نمیخوام همه اینارو گفتم برای اینکه فکر میکنم نمیشه گفت زنداداشم شما مطلقا خوبه یابد چون ماکه اونو نمی‌شناسیم واز وضعیت زندگیش بی خبر

2728
ینی الان برادر شما خوش میگذشت بهش  یکی بهش میگف انصاف نیس بهت خوش بگذره ی زن و با بچه طلاق داد ...

بله عزیزم خود من میرفتم‌ یه سیلی میزدم دم گوشش ک با وجود ی بچه و داشتن ی همسر با چ‌جرعتی همسرش و طلاق داده حتی منم این کارو نکنم پدر مادرم این کارو میکنی حرفا میزنیا عزیزم

بعد میگن کسی حق نداره دخالت کنه موقع انتخاب عروس  فقط دختر و پسر خودشون مهم هستند اینم حکایت ع ...

اولین نفری تو تایپک هستی ک بدجوررررر با حرفت موافقم و تونستم حرف دلمو بزنی 

پدرم ب برادرم گفت این دختر میاد زندگی تو خراب میکنه میره خانوادش درست حسابی نیستن داداشم گوشش بدهکار نبود موقع دعوا پای ما باز میشد موقع خندیدن هیچ کس نمی فهمید 

دلت تنگ بچه نمیشه؟

دلتنگی که معلومه آدم دلش تنگ میشه 

ولی مردا اگه بدونن نقطعه ضعف خانوما بچس سو استفاده میکنن میگن مهرت رو نمیدم طلاق نمیدم وگرنه بچه رو ازت میگیرم 

خانوم اگه عاقل باشه بچه رو میده همه حق و حقوقش رو میگیره

بچه تا ۹ سال میتونه پیش کسی بمونه که حضانتش باهاشه 

از ۹ سال به بعد خودش انتخاب میکنه پیش کی بمونه

و اینکه تو همون ۹ سال هم توی هفته مادر میتونه بچش رو ببینه و یکی دو روز با بچش باشه 

داریم نمونش رو تو آشنایان 

ولی اینایی که گفتم دلیل نیست که بگم زنداداشت کار خوبی کرده چون اصلا از زندگیشون خبر ندارم و از اهداف زنداداشت برای طلاق خبر ندارم  

من کلی گفتم چون پرسیدی دلت تنگ نمیشه

من الان این اتاقم بچم تو پذیراییه دلم براش تنگ میشه 

ولی تو دعوا و طلاق کشی آدم بهتره یکم عاقلانه رفتار کنه و پا رو احساساتش بزاره

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

همیشه سعی کردم تا اونجایی که میتونم کسی رو قضاوت نکنم و یک طرفه به قاضی نرم! چرا که بقول معروف هرکی یه طرفه به قاضی بره راضی برمیگرده!

شما استارتر تا میشد از بدی های داشته و نداشته ی همسر داداشت گفتی!ولی یه صفت و رفتار بد داداشت رو نگفتی حتی!! انتظار نداری باور کنیم که داداشت گل بی خار بوده و زن داداشت دیو؟!

چرا اینطور نگاه نکنیم به موضوع که چی باعث میشه که یک زن,زندگی اونقدر سخت بشه تحملش براش که حاضر به جدایی و گذشتن از بچه ش بشه!

خیلی راحت میگی طلاق گرفت چون داداشم رو دوست نداشت! مگه طلاق گرفتن به این راحتی هست؟ اونم توی کشوری که حق طلاق با مرد هست!

اینطور که شما از خیانت کردن اون خانم میگی,اگه میخواست حضانت بچه رو داشته باشه,بعید نبود شما توی دادگاه بگید صلاحیت نگه داری از بچه داداشمون رو نداره!

خیلی هستن خانمایی که بعد از طلاق حضانت رو میدن به همسرشون,یه خانم مطلقه سخته واقعا براش مهیا کردنه شرایط مالی و نگهداری از بچه رو بدون حمایت

شما از کجا میدونی دلش تنگ بچه ش نیست؟ اونم مادره مث شما فقط شرایط زندگیش فرق کرده, از کجا میدونی مجبور نشده به این دوری از بچه ش ؟

من نمیگم کارش خوب و یا بده چون اصلا در اون جایگاهی که نظر بدم نیستم,و از زندگیشون اونطور که واقعیت بوده خبر ندارم

توی بدی هایی که به همسر داداشت نسبت دادی گفتی : مانتو  جلو باز میپوشه!

واقعا انقدر از نظرت بده یه مانتو پوشیدن؟ و اینکه این یک مساله شخصی هست نوع پوشش آدما!

توی تاپیکات دیدم که گفتی کلاس رقص میری,بعید نیست اگه همین کلاس رو زن داداشت میرفت میومدی میگفتی خانم کلاس رقص هم میرفت!!!

دلیل نمیشه چیزی که شما دوست نداری برای دیگری بد باشه!

واقعا درک نمیکنم چرا اکثر نی نی سایتی ها خودشون عروس خوبه و مادراشون مادر شوهرای خوبی هستن اما زن داداش و مادر شوهراشون بد هستن!!

شما خودت تو تاپیکات به مادر شوهرت میگفتی حیوون!! میگفتی پشت سرم تهمت میزنه!! اونجا هم سعی داشتی خودت رو بی تقصیر بدونی و همه تقصیرات رو بندازی گردن طرف مقابل! این یه طرفه به قاضی رفتن شما رو بارها دیدم توی تاپیکات

توی رابطه ها اگر یک نفر حتی 99درصد مقصر  باشه,طرف مقابل 1درصد مقصره! کاملا بی تقصیر نیست

❤️

برادر زاده ت رو ببرید پیش مشاور استارتر,بذارید با روش های درست ازشرایط زندگی فعلیش آگاهش کنن

طفلی چقدر اذیته الان اون طفل معصوم

برادرت بهش نمیرسه استارتر؟ خیلی ها هستن همسر از دست میدن ,مادرطلاق میگره,مادرزندان میره,مادرفوت میشه و  خیلی اتفاق های دیگه که باعث میشه مادر دور باشه از فرزند, اون وقت پدر هست که باید مسٸولیت بیشتری توی نگهداری و رسیدگی به بچه رو به عهده بگیره

درسته بچه ها به پدر و مادر نیاز دارن
اما استارتر وقتی پدر و مادر دچار مشکل و اختلاف میشن خیلی بهتره جدا بشن تا اینکه بالا سر بچه باشن و بچه هر روز شاهد اختلاف و دعوای اونا باشه ,چه بسا اون وقت آسیب روحی بیشتری ببینه

❤️
خوش گذرونی اون نیست ک با وجود داشتن ی شوهر و پسر سه ساله با دوست شوهرت بهش خیانت کنی و بعد از طلاق ب ...

حرف شما درست

و خیانت تون غلط

ولی الان ک دیگ تعهدی ب داداش شما نداره اختیارش دست خودشه

هر کار نیکنه ب خودش مربوطه

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
تو همین سایت من به دفعات دیدم که  بعضیا تو تاپیک ها میگن بچرو بزار و طلاق بگیر حیف از جوونیت ا ...

والاااا

حالا اینجا یهو همه دایه مهربون تر از مادر شدن و مادره مقصره

زنداداشتم حق زندگی داره بنظرم اتفاااقاااا خوووب کاااری کرده ک بچشو نبرده سر بار میخاد چیکا؟؟؟ بچه ...

سر بارررر؟چه تفکر زیبایی واقعا😐این باید باشه نظر اون مادری که بچه رو آورده به این دنیااا؟

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
تو همین سایت من به دفعات دیدم که  بعضیا تو تاپیک ها میگن بچرو بزار و طلاق بگیر حیف از جوونیت ا ...

من همیشه مخالف گذاشتن بچه م..کسی که یه غلطی رو کرده بچه آورده وظیفه داره تا مستقل و بزرگ شدن بچه تلاششو بکنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سر بارررر؟چه تفکر زیبایی واقعا😐این باید باشه نظر اون مادری که بچه رو آورده به این دنیااا؟

عزیزم بهت پیشنهاد میکنم بری همه پستامو بخونی😊😊

حوصله ندارم دوباره توضیح بدم😊

2706