2703
2553
عنوان

واقعا انصاف نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 91 پست
میبینی چقدر راحت  حرف میزنه انگار عاطفه نداره من راضی نیستم دخترمو یک ستعتم تنها بزارم اینا کین ...

اینا همونایین که گفتم بچه دار میشن که مرد اذیت کنن من خودم مادر نیستم ولی یه روز مادر بشم دلم نمیاد بغض و غصه شو ببینم

اره دیگه مخصوصا با اون سن کمش😢

موافقم عزیزم خدا داره میبینه قضاوتم با خودشه والا من تا ی اشتباه کوچیک میکنم زود ضررشو میکنم چ بماند ب این ک بچه رو ول کنی خوش بگذرونی اینجا بچه از دلتنگیت‌گریه کنه خودشو بزنه اطرافیانو‌اذییت کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر بچه سربار پس چرا میزایید!!!😏

اولا من بچه ندارم

مادر هم نیستم

دوما بچه داشتن دلیل نمیشه ک زندگی خودشو فدای بچه اش بکنه

شاید الان بگی مادر نیستی نمیفهمی . باشه 

مهر و محلت مادری سر جاااااش. ولی دلیل نمیشه رندگیشو وقف بچش کنه

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙
اینا همونایین که گفتم بچه دار میشن که مرد اذیت کنن من خودم مادر نیستم ولی یه روز مادر بشم دلم نمیاد ...

حالا صبر کن بچه بیاد دلت نمیاد بااخم بهش نگا کنی ک خدایی نکرده دلشو بشکونی

2456
موافقم عزیزم خدا داره میبینه قضاوتم با خودشه والا من تا ی اشتباه کوچیک میکنم زود ضررشو میکنم چ بماند ...

آخی عزیزم دلتنگ مادرشه نمیدونه چجوری بگه😢😢😢😢😢 ای کاش به زن داداشت زنگ بزنی بگی پسرش حالش خوب نیست

ی سوال میپرسن جواب بده  بچه داری ک اینقدر راحت در مورد ول کردنش حرف میزنی؟

ندیدم ک جواب بدم

ن ندارم. الان میگی پس درک نداری ولی

مهر و محبت مادری سر جاش ولی دلیل نمیشه ک خودشو فدای بچش کنه

اولا من بچه ندارم  مادر هم نیستم دوما بچه داشتن دلیل نمیشه ک زندگی خودشو فدای بچه اش بکنه شا ...

عزیزم شما الان گل میخری لازمه ک به گل آب بدی بامحبت حرف بزنی تا گلت رشد کنه حالا اون گله به جاش 

بچه ک آدمه احتیاج ب مراقبت محبت داره اگر نمیتونی اینارو براش وقف بدی چرا بچه میاری ک هم خودت اذییت بشی هم بچه آه بکشه اون آه زندگی ادمو به هم میریزه 

2714

تو همین سایت من به دفعات دیدم که  بعضیا تو تاپیک ها میگن بچرو بزار و طلاق بگیر حیف از جوونیت

اونوقت اینجا همه از سنگدل بودن مادر حرف میزنن

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
ندیدم ک جواب بدم ن ندارم. الان میگی پس درک نداری ولی مهر و محبت مادری سر جاش ولی دلیل نمیشه ک خودش ...

خدا به زن ها یه لطافتی داده ک به مرد ها نداده قبول میکنم چی میگی من هم بچه دارم هم میرم کلاس رقص هم باشگاه هم تو خونه طراحی میکنم فتوشاپ میکنم کلا به خودمم میریم ب دخترمم میریم ولی هیچ وقت نمیزارم آب تو دلس تکون بخوره چرا؟؟چون من اونو ب این دنیااوردم پس وظیفه بهش محبت کنم وکم نذارم 

عزیزم شما الان گل میخری لازمه ک به گل آب بدی بامحبت حرف بزنی تا گلت رشد کنه حالا اون گله به جاش  ...

من نمیگم کار زن داداش سابقت خوبه

ک اگ قصدش از اول جدایی بود نباااید بچه میاورد 

بچه ک گناهی نکرده

م از این حرصم گرفته ک میگی رفته دنبال خوش گذرونیش

مگ اون حق نداااره

چطور فامیلیه پدرو میزارن پشت اسم بچه مراقبت و نگهداریش حتما باید  با مادر باشه؟م میگم پدر و مادر ب یک اندازه تو بزرگ کردن ی بچه نقش و وظیفه دارن

الان مامانش نیس ولی باباش ک هست

حداقل اون وظیفه پدریشو انجام بده

آخی عزیزم دلتنگ مادرشه نمیدونه چجوری بگه😢😢😢😢😢 ای کاش به زن داداشت زنگ بزنی بگی پسرش حالش خوب نی ...

هیچ کس ازش خبر نداره سنگ دله ی بار بهش همون اوایل گفتن گفت نمیتونم ببام بگین مردم

من نمیگم کار زن داداش سابقت خوبه ک اگ قصدش از اول جدایی بود نباااید بچه میاورد  بچه ک گناهی ن ...

خوش گذرونی اون نیست ک با وجود داشتن ی شوهر و پسر سه ساله با دوست شوهرت بهش خیانت کنی و بعد از طلاق باهاش بری ی شهر دیگه خوش گذرونی رابطه ی نامشروع نیست 

خوش گذرونی میتونی خوشی تو خونه گشت و گذار با همسر و بچه باشه باشگاه باشه کلاس های مختلف باشه 

من فهمیدم چی میگی ولی اینم‌انصاغ نیست ک با وجود بچه فقط ب فکر خودت باشی اخه یکی بهش بگه نامرد تقصیر بچه چیه ک اینقدر بهت وابسته اس

تو همین سایت من به دفعات دیدم که  بعضیا تو تاپیک ها میگن بچرو بزار و طلاق بگیر حیف از جوونیت ا ...

برای دختزت دعا کردم عزیزم 

من نمیدونم باید چ اتفاقی برای یک مادر بیوفته ک بتونه از جیگر گوشه ی خودش دست بکشه ولی خدا اون روز و نصیب هیچ مادری نکنه الهی آمین

2706