2733
2739
عنوان

واقعا انصاف نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 91 پست
من بچه رو مثل دختر خودم دوست دارم محبت میکنم در مورد زنه اونجوری حرف میزنم خیلی دلم به حال پسر برادر ...

عزیزم یه وقتایی زنا بچه دار میشن که از این طریق مرد رو بچزونن به فکر مادری که نیستن اونم این کار کرده که برادر شما یه عمر اذیت باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه يجوري ميگي انگار سرباره و اضافه ست فعلا نوبتي نگهش داريد تا يكم بزرگترشه بره مهدكودك كار ديگه ...

من سر حرفام با مادرشه با بچه ن شما ک تو زندگی ما نیستین اینجوری حرف میزنید مامانم بچه رو نگه  میداره چیزی نمیگه من سر صحبتم با انصاف بودنه

2731
عوضیه

یه فامیلای ما هم همینجور شد زن گذاشت رفت با سه تا بچه مرد بچه ها بزرگ میکرد پوشک عوض میکرد حموم میکرد و... سر سوزن خواهر و مادرش کمک نکردن همزمان با بچه داری کار میکرد درس میخوند خونه داری میکرد الان که بچه ها بزرگ شدن زن اومده بردتشون

2738
زنداداشتم حق زندگی داره بنظرم اتفاااقاااا خوووب کاااری کرده ک بچشو نبرده سر بار میخاد چیکا؟؟؟ بچه ...

ی سوال میپرسن جواب بده 

بچه داری ک اینقدر راحت در مورد ول کردنش حرف میزنی؟

البته زن مثل زنداداش شما نبود اونم درس خوند وضعش توپ شد بچه ها رو برد پیش خودش زن و شوهر جفت شون پول ...

اصلا هرچی بچه اون زمانی ک  ب مادر احتیاج داشت  باشه مادر نباشه بعدش و میخوام چیکار  الان پسر برادرم ب مادرش احتیاج داره ن وقتی بزرگ شد

2706