2726
عنوان

واقعا انصاف نیست...

2416 بازدید | 91 پست

انصاف نیس ک زنداداشم چند ماهه بچشو ول کرده طلاق گرفته 

چهار ماهه دیدن بچش نیومده و خبر شنیدیم با یه پسر رفتن ی شهر دیگه ۱۰..۱۵روزه 

خلاصه داره خوش میگذرونه بچه ی سه ساله رو مادر من نگه میداره بچه چند روزه مادرمو بدجور اذییت میکنه فک کنم دلش هوای مادرشو کرده

قسمت سختش اینجاس ک مامان من وقت استراحت بود اون زنیکه هم زندگی بچه رو خراب کرد هم زندگی مامانمو چی بگم اخه این جور ادمی خوشبخت میشن اخه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نوه اش نیست مگه!!!!!مادربزرگا که جون‌میدن برا نوه هاشون!!!.داداشت نگه داره ...زن بگیرید براش ...

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

علت طلاق ؟؟

شاید برادر شما کاری کرده ک این خانوم فقط خواسته بره راحت بشه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
گناه داره بچه بيچاره واقعا دلت بهش نميسوزه؟چرا اينجوري درموردش حرف ميزني

من بچه رو مثل دختر خودم دوست دارم محبت میکنم در مورد زنه اونجوری حرف میزنم خیلی دلم به حال پسر برادرم میسوزه خیلی.....

علت طلاقش چی بوده؟ 

گرچه اگرم بگی ما تو زندگیشون نبودیم نمیتونیم قضاوت کنیم 

ولی الان باید برادرت خودش مسولیت بچش رو به عهده بگیره برای بچش پرستار بگیره یا مهد بزاره  تا ایشالا ازدواج کنه

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2706