1464
1411
عنوان

واقعا انصاف نیست...

| مشاهده متن کامل بحث + 2343 بازدید | 91 پست
میبینی چقدر راحت  حرف میزنه انگار عاطفه نداره من راضی نیستم دخترمو یک ستعتم تنها بزارم اینا کین ...

اینا همونایین که گفتم بچه دار میشن که مرد اذیت کنن من خودم مادر نیستم ولی یه روز مادر بشم دلم نمیاد بغض و غصه شو ببینم

اره دیگه مخصوصا با اون سن کمش😢

موافقم عزیزم خدا داره میبینه قضاوتم با خودشه والا من تا ی اشتباه کوچیک میکنم زود ضررشو میکنم چ بماند ب این ک بچه رو ول کنی خوش بگذرونی اینجا بچه از دلتنگیت‌گریه کنه خودشو بزنه اطرافیانو‌اذییت کنه

اگر بچه سربار پس چرا میزایید!!!😏

اولا من بچه ندارم

مادر هم نیستم

دوما بچه داشتن دلیل نمیشه ک زندگی خودشو فدای بچه اش بکنه

شاید الان بگی مادر نیستی نمیفهمی . باشه 

مهر و محلت مادری سر جاااااش. ولی دلیل نمیشه رندگیشو وقف بچش کنه

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

اینا همونایین که گفتم بچه دار میشن که مرد اذیت کنن من خودم مادر نیستم ولی یه روز مادر بشم دلم نمیاد ...

حالا صبر کن بچه بیاد دلت نمیاد بااخم بهش نگا کنی ک خدایی نکرده دلشو بشکونی

موافقم عزیزم خدا داره میبینه قضاوتم با خودشه والا من تا ی اشتباه کوچیک میکنم زود ضررشو میکنم چ بماند ...

آخی عزیزم دلتنگ مادرشه نمیدونه چجوری بگه😢😢😢😢😢 ای کاش به زن داداشت زنگ بزنی بگی پسرش حالش خوب نیست

1436
ی سوال میپرسن جواب بده  بچه داری ک اینقدر راحت در مورد ول کردنش حرف میزنی؟

ندیدم ک جواب بدم

ن ندارم. الان میگی پس درک نداری ولی

مهر و محبت مادری سر جاش ولی دلیل نمیشه ک خودشو فدای بچش کنه

تو متفاوتی        ..........              چون   .........          من عاشقتم 😄😊   به ماکارونی میگین ماکارانی ؟؟   خاک بار ساراتان (فان)😁😁
اولا من بچه ندارم  مادر هم نیستم دوما بچه داشتن دلیل نمیشه ک زندگی خودشو فدای بچه اش بکنه شا ...

عزیزم شما الان گل میخری لازمه ک به گل آب بدی بامحبت حرف بزنی تا گلت رشد کنه حالا اون گله به جاش 

بچه ک آدمه احتیاج ب مراقبت محبت داره اگر نمیتونی اینارو براش وقف بدی چرا بچه میاری ک هم خودت اذییت بشی هم بچه آه بکشه اون آه زندگی ادمو به هم میریزه 

اینا همونایین که گفتم بچه دار میشن که مرد اذیت کنن من خودم مادر نیستم ولی یه روز مادر بشم دلم نمیاد ...

شماهم از همونایی هستین ک زود قضاوت میکنین

تو همین سایت من به دفعات دیدم که  بعضیا تو تاپیک ها میگن بچرو بزار و طلاق بگیر حیف از جوونیت

اونوقت اینجا همه از سنگدل بودن مادر حرف میزنن

دعا کنید دخترم حرف بزنه 😔😔
ندیدم ک جواب بدم ن ندارم. الان میگی پس درک نداری ولی مهر و محبت مادری سر جاش ولی دلیل نمیشه ک خودش ...

خدا به زن ها یه لطافتی داده ک به مرد ها نداده قبول میکنم چی میگی من هم بچه دارم هم میرم کلاس رقص هم باشگاه هم تو خونه طراحی میکنم فتوشاپ میکنم کلا به خودمم میریم ب دخترمم میریم ولی هیچ وقت نمیزارم آب تو دلس تکون بخوره چرا؟؟چون من اونو ب این دنیااوردم پس وظیفه بهش محبت کنم وکم نذارم 

1432
عزیزم شما الان گل میخری لازمه ک به گل آب بدی بامحبت حرف بزنی تا گلت رشد کنه حالا اون گله به جاش  ...

من نمیگم کار زن داداش سابقت خوبه

ک اگ قصدش از اول جدایی بود نباااید بچه میاورد 

بچه ک گناهی نکرده

م از این حرصم گرفته ک میگی رفته دنبال خوش گذرونیش

مگ اون حق نداااره

چطور فامیلیه پدرو میزارن پشت اسم بچه مراقبت و نگهداریش حتما باید  با مادر باشه؟م میگم پدر و مادر ب یک اندازه تو بزرگ کردن ی بچه نقش و وظیفه دارن

الان مامانش نیس ولی باباش ک هست

حداقل اون وظیفه پدریشو انجام بده

آخی عزیزم دلتنگ مادرشه نمیدونه چجوری بگه😢😢😢😢😢 ای کاش به زن داداشت زنگ بزنی بگی پسرش حالش خوب نی ...

هیچ کس ازش خبر نداره سنگ دله ی بار بهش همون اوایل گفتن گفت نمیتونم ببام بگین مردم

من نمیگم کار زن داداش سابقت خوبه ک اگ قصدش از اول جدایی بود نباااید بچه میاورد  بچه ک گناهی ن ...

خوش گذرونی اون نیست ک با وجود داشتن ی شوهر و پسر سه ساله با دوست شوهرت بهش خیانت کنی و بعد از طلاق باهاش بری ی شهر دیگه خوش گذرونی رابطه ی نامشروع نیست 

خوش گذرونی میتونی خوشی تو خونه گشت و گذار با همسر و بچه باشه باشگاه باشه کلاس های مختلف باشه 

من فهمیدم چی میگی ولی اینم‌انصاغ نیست ک با وجود بچه فقط ب فکر خودت باشی اخه یکی بهش بگه نامرد تقصیر بچه چیه ک اینقدر بهت وابسته اس

تو همین سایت من به دفعات دیدم که  بعضیا تو تاپیک ها میگن بچرو بزار و طلاق بگیر حیف از جوونیت ا ...

برای دختزت دعا کردم عزیزم 

من نمیدونم باید چ اتفاقی برای یک مادر بیوفته ک بتونه از جیگر گوشه ی خودش دست بکشه ولی خدا اون روز و نصیب هیچ مادری نکنه الهی آمین

1474

بعد میگن کسی حق نداره دخالت کنه موقع انتخاب عروس  فقط دختر و پسر خودشون مهم هستند

اینم حکایت عروس شما استارتر

والا دختری که معلوم نیست از چه خانواده ایی بیاری تو خونه خودت اخر سر موقع دعوا خواهر شوهر مادرشوهر باید جور بی عرضگی های یکی دیگه رو بکشند 

ولی موقع خوشی شون اطرافیان یاد نمی کنند فقط موقع دعوا اتیش دعواشون هم به اطرافیان میرسه

واسه همین که وقتی عروس یا داماد میارین تو خونه حتما باید همگی تحقیق کنید ادم درستی یا نه حالا می خواد اسمش دخالت هم باشه

ینی الان برادر شما خوش میگذشت بهش 

یکی بهش میگف انصاف نیس بهت خوش بگذره ی زن و با بچه طلاق دادی 

حرفا میزنی هاااا 

وقتی حق طلاق با مرده پ این حق حضانت بچه رو هم ب فکرش باید باشه 

هم خدا هم خرما با هم‌نمیشه

تورو خدا اینجوری نگید شاید توزندگیشون یه مشکلی داشتن یا آنقدر بهش سخت می‌گذشته تونسته از بچش بگذره من خودم همه فکر میکنن شوهرم بیسته الان یکی بهم بگه بدی شوهرت بگو نمیدونم بديش چیه ولی اصلا از زندگیم هم راضی نیستم نمیتونم بگم شوهرم بددهنه چون اگه تو دعوا فحش بده بعد دعوا به غیر عزیزم صدام نمیکنه یا نمیتونم بگم بددله چون درسته همش میگه موهاتو بپوشون آرایش نکن ولی مثلا فامیلای نزدیکم ن سرم لخته وآرایش دارم یاخیلی مثال‌های دیگه ولی اینو میدونم هرچی هم شوهرم برام رفاه ایجاد کنه اما بازم این زندگیو نمیخوام همه اینارو گفتم برای اینکه فکر میکنم نمیشه گفت زنداداشم شما مطلقا خوبه یابد چون ماکه اونو نمی‌شناسیم واز وضعیت زندگیش بی خبر

ینی الان برادر شما خوش میگذشت بهش  یکی بهش میگف انصاف نیس بهت خوش بگذره ی زن و با بچه طلاق داد ...

بله عزیزم خود من میرفتم‌ یه سیلی میزدم دم گوشش ک با وجود ی بچه و داشتن ی همسر با چ‌جرعتی همسرش و طلاق داده حتی منم این کارو نکنم پدر مادرم این کارو میکنی حرفا میزنیا عزیزم

1514