2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ويتامين هارو بخور

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
پودر واس مادران باردار و شیرده

واس ماس

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738
وزن گیری جنین

مواد غذایی بهتره ها.من هرروز دلستر ساده و بستنی میخورم آجیل میخوردم پسرم ۳۵۰۰ شد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

تروما بخور اونم مثل همونه

منکه اصلا از لیدی میل راضی نبودم برای من خوردن و نخوردنش هیچ فرقی نداشت.از هفت ماهگی خوردم تا آخر هیچ فرقی نکردم.

کلا تو بارداریم ۸ کیلو اضافه کردم آخرم دخترم با وزن تقریبا ۲۷۰۰ دنیا اومد.

بعدم که دنیا اومد کولیک و رفلاکس شدید داره که نمیدونم به اون ربط داره یا نه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
عزیزم خواهش میکنم ازت نگیرمن بابدبختی توت فرنگیشوشوهرم پیداکردمزش وحشتناک بدبودوقتی خوردم فرداش اسها ...

من موزی شو گرفتم خوردم ....به بدنم ساخت هیچیم نشد ...الان تموم شده هیج جا پیدا نمیکنم ...از کجا پیدا کنم

2706