2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آژانس هواپیمایی بزن اگر تجربه ایم نداری کسی رو بگیر تا چمو خم کارو یادت بده و واست کار کنه تا راه بیفتی 

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
فعلا بذار بانک ماهی ۳ تومن سود بگیر  چون میگی هیچ تخصصی نداری ریسکه بخوای کاری شروع کنی

بنظرم باید از ی جایی شروع کرد هیچ کس از شکم مادرش تخصص نداشته حیفه ۲۰۰ تومن بخوابونی ۳ تومن بگیری با اون ۲۰۰ تا میتونی راحت ماهی ۲۵ب بالا داشته باشی

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
2738
فعلا بذار بانک ماهی ۳ تومن سود بگیر  چون میگی هیچ تخصصی نداری ریسکه بخوای کاری شروع کنی

اره خب ولی از ی طرف دگ ارزش پولم میاد پایین..هرچند الان دویس تومنی پولی نیس

بنظرم باید از ی جایی شروع کرد هیچ کس از شکم مادرش تخصص نداشته حیفه ۲۰۰ تومن بخوابونی ۳ تومن بگیری با ...

خوب قبلش باید بره یادبگیره کارو بعد سرمایه شو بذاره تو کار

الان بدون هیچ تخصصی چجوری میتونه ۲۵ تومن ماهانه دربیاره از پولش؟

اره خب ولی از ی طرف دگ ارزش پولم میاد پایین..هرچند الان دویس تومنی پولی نیس

برای همیشه که نه،مدتی رو باید بذاری تحقیق کنی کاری رو انتخاب کنی یاد بگیری بعد

چون اینجوری ریسکه و ممکنه سرمایه ت از بین بره خدای نکرده

2706