2726
عنوان

چرا اینطوری میکنین😐

130 بازدید | 18 پست

تاپیک زدم میخوام برم فلان دانشگاه راهنمایی کنین😐

بعد یسریا راهنمایی که هیچی مسخره میکنن(که تو نمیتونی بری اون دانشگاه وخواب دیدی و فلان)😐

وقتی هیچی از مدرسه من طرز آموزش دیدنم کلاسایی که میرم و کلن هیچی اززندگی من نمیدونین این حرفا چیه؟مگه زندگی همه مثله همدیگست؟😐😐

بجای آرزوی موفقیت برای هموطناتون اونا رو دلسرد نسبت به اهدافشون نکنین😕(البته من‌ یکی اصلا دلسرد نشدم و بیشتر از قبل مصمم هستم😊😊)

پ.ن:****منظورم بعضیا بود نه همه*****

و البته این بعضیا خیلی کارتون حقیرانه بود😕

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

خب هر کس ب خودش نگا میکنه در حدی نیستن ک بخوان ب اینا فک کنن فک میکنن همه مثل خودشون بی عرضه ان 

ی بیمار روانی رو بستن ک خودکشی نکنه  تو اتاق بغلیی بیمار سرطانی داره برای زنده موندن التماس میکنه     زندگی همینه همین قدر مزخرف خدا یکی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی از اهداف رو نباید واسه همه گفت!!  چون کاملا شخصیه. پس نیاز نیست بیای بگی!

من فقط راهنمایی میخواستم

یاسمنم ملقب به یاسی😍🌼انشاالاه خانوم دکتر آینده🤩میشه ی صلوات براس رسیدن به اهدافم بفرستی؟😊

عزیزم من یکی و می شناختم ک واقعا باهوش بود و تونس بره دانشگاه اکسفورد برای تحصیلات. اونم یکی از ماها بود.هرکی هم ک تو رو مسخره کرده حتما خودش ادم ضعیغی بوده هرچن من تاپیکت نبودم نمیدونم کجا میخاسی بری

آفرین تلاش کن👏👏👏

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
خیلی از اهداف رو نباید واسه همه گفت!!  چون کاملا شخصیه. پس نیاز نیست بیای بگی!

عزیزم پس چجوری باید کمک گرف؟ این همه تاپیک مادر شوهر هس همه هم ماشاالله دانا.حالا ایشونم تاپیک زد اگر چیزی بلدی کمکش کن بلد نیستی لزومی نداره مسخرش کنی(با همینایی هستم ک مسخرشون کردن)

چون اینجا فکر میکنن اگه خودشون نتونستن بقیه هم نمیتونن

موفق باشی عزیزم   

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
چقد امضات ب حال و هوای اسی برمیگیرده😆

اخه منم مثل خودشم    

کللا راه هایی رو میرم که همه میگن نمیتونی و نمیشه ته اشم ثابت میکنم میتونم و میشه   

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.
من فقط راهنمایی میخواستم

عزیزم درسته خیلی از دوستان اینجا با معلومات بالا هستن اما ممکنه کسی که تاپیک و پست شما رو میخونه آگاهی کافی رو نداشته باشه بهتر این جور وقتها از یه شخص آگاه و معتبر کمک بگیر 

ان شاءالله که همیشه موفق و شاد باشی

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2706