1421
1411

۵ بار گفت اخر ابان که خواهرت بچش به دنیا میاد نیا بمون خوابگاه درستو بخون

هر بار میگفت میگفتم باشه با اینکه ناراحت میشدم

دو روز قبل باز گفت همون حرفای تکرای عصبی شدم

حق ندارم ناراخت شم؟

دلمو میشکنه گناه نیس؟

مجبورم میکنه باهاش دعوا کنم

دو روزه ناراحتیمو ریختم خودم بهش هم گفتم میگه منظور نداشتم

میدونم دروغ میگه

از ناراحتی دست راستمو نمیتونم تکون بدم

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1401

کی میگه???

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه واسه رسیدین به آرزوم صلوات بفرستی                                                                                                                   تیکره رسیدن به مراد دلمه .خدایا شکرت

جر و بحث میکنی با خواهرت 

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  

واقعا متاسفم 

مهر مادری واقعا به نظرم معنی نداره ، همیشه با بی عدالتی و خودخواهی قاطیه.

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
1376
با خواهرم که ناراحتی داریم از هم و قهریم واس اون همش میگه نیا خونه و... شونصد بار بهش گفتم نمیام ب ...

چرا سعی نمیکنه اشتی کنید جای دوری و قهر حیف نیس اخه 

پنج ساله منتطر بارداریم التماس دعا💔

من بودم دیگه نمیومدم

عزیزم تاپیکاتو خوندم چرا خودتو کوچیک میکنی همش به مادرت میگی محبت و توجه کنه بهت باهاش سرسنگین باش 

حقیقت اینه که هر چقدر مهربانتر باشی بیشتر بهت ظلم می کنن هرچه صادق تر باشی بیشتر بهت دروغ میگن هر چی خودتو خاکی تر نشون بدی واست کمتر ارزش قائلند هر چی قلبتو اسونتر در اختیار بزاری راحت تر لهش می کنن و اگه بدونن که منتظری و بهشون احتیاج داری اندازه یه دنیا ازت فاصله می گیرن  
من بودم دیگه نمیومدم عزیزم تاپیکاتو خوندم چرا خودتو کوچیک میکنی همش به مادرت میگی محبت و توجه کنه ب ...

چهار روز خوب بودیم اون حرف گفت دو روزه سردم 

خستم کرده به خدا

درک نمیکنه خواسته هامو

میگه مشکل از تو هس و تو بدی و فلان

1387
من بودم دیگه نمیومدم عزیزم تاپیکاتو خوندم چرا خودتو کوچیک میکنی همش به مادرت میگی محبت و توجه کنه ب ...

بله دقیقا 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

به خواهرم شچنصدبار میگه ببخشید دیر جواب دادم

ببخشید منتظر موندی

ببخشید فلان شد

اما به من هیچی

قول داده بود بیاد باهام بریم یه شهری خرید کنیم

منم اعتماد کرذم یه هفته بعد زد زیر قولش دارک میسوزم

میگم چرا نگفتی ببخشید و ... از دلم دربیاد

من یه هفتس به قولت اعتماد کردم

ناراحتیم براش مهم نیس

چهار روز خوب بودیم اون حرف گفت دو روزه سردم  خستم کرده به خدا درک نمیکنه خواسته هامو میگه مش ...

میگم یوقت خودت اخلاقت یجوری نیس ک بقیه ناراحت بشن؟؟یکم اخلاقو روحیات و کارهاتو بسنج ببین 

خب میخواد خودت اذیت نشی با صدای بچه و برو بیای مهمون...

واقعا به حرفی که میزنی اعتقاد داری ؟

1391