2737
2734

سلام فردا موعدمه تنبلی دارم فولیم ۷ بوده روز سیزده خلاصه هیچی جور نیست ولی امید واهی دارم هیییییچ علامتی هم ندارم خسته شدم از فکرررر..چیکار کنم ترا خدا بهم بگید چجوری سرمو گرم کنم پریود بیاد خلاص شم😭😭😭😭😭خدایا به بزرگیت قسم هیچ کسو منتظر بچه نزار..شر این تنبلی هم از سرمون کم کن😭😭😭بیاید بهم بگید بابا تو باردار نیستی فردا هم پریود میشی تا ایقد الکی دنبال علامت نباشم تا نگم فلانی با فولی ۷ باردار شده😪😪😢😢😭😭😭

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدابخواد میشه توکلت بخدا باشه

ممنونم از حرفت عزیزم ..فک نکنم بخاد خسته شدم😢😭

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

من كه چند.سال نازايي داشتم با كلي درمان صاحب بچه شدم،دومي زود خودش اومد فك كنن سومي تو راهه خيلي ميترسم بي بي بزارم اخه كوچيكه 10 ماهه هستش

خداياااااشكررررر بابت تمامي نعمتهايي كه به من عطا نمودي 
تنبلی تخمدان که داری پریودت عقب می افته؟موهای زائدم داری؟؟؟

الان چهار دوره اس منظم شده ولی فولیهام کوچیکن..بیشتر ریزش مو دارم موی زاید ندارم عزیزم

2738
ممنونم از حرفت عزیزم ..فک نکنم بخاد خسته شدم😢😭

چرا نمیری دنبال تقویت تخمدانهات؟؟یا داروی شیمیایی مصرف کن یا اینکه دوسین خیلی عالیه

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
چرا نمیری دنبال تقویت تخمدانهات؟؟یا داروی شیمیایی مصرف کن یا اینکه دوسین خیلی عالیه

فعلا دوماهی میشه دوسین میخورم ..دکتر هنوز بهم نداده قرص😢فقط متفورمین و یه دوره لتروزل

فعلا دوماهی میشه دوسین میخورم ..دکتر هنوز بهم نداده قرص😢فقط متفورمین و یه دوره لتروزل

با لتروزول فولی رشد کرد؟؟

لطفا برای شادی روح پدر عزیزم صلواتی بفرستید. اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
من كه چند.سال نازايي داشتم با كلي درمان صاحب بچه شدم،دومي زود خودش اومد فك كنن سومي تو راهه خيلي ميت ...

عزیزم خداروشکررررر ک بچه دار شدی انشالله عاقبت بخیر بشن برای منم دعا کن دارم تو حسرت داشتنش میسوزم😢😢

2706