2726
عنوان

یعنی موزادم سرما خورده؟😣😔

39 بازدید | 4 پست

خودم وقتی سرما میخورم (بدلیل اینکه لوزه هامو عمل کردم قبلا) سرماخوردگی کوچیک و الکی میگیرم.دیگه خیلی حاد باشه بدن درد و سر درد میگیرم  و یه ذره گلو و..چرک میکنه.

الان این حالت هارو دارم و ۱۲ روز از زایمانم هم میگذره

دخترمم که ۱۲ روزشه و به اون صافی و پاکی نیست صداش که وقتی صدا درمیاورد یا گریه میکرد.حتی نفس کشیدناشم انگار خلط یا چیزی ته گلوش هست و یکمم ساکت و بی رمق شده..یعنی سرما خورده؟؟؟

دکتر توی سن زیر یکماهگی چی میده به نوزاد آخه!؟ واسه سرما خوردگی 

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نوزاد معمولا سرما نمیخوره. گرفتگی بینی و خس خس میتونه علائم حساسیت به شیر باشه حتما پیگیری کن‌ ...

شیر مادر؟😣

چکاپ بردمش پیش دکترش ۵ روز پیش( اولین معاینه بعد از تولد) همه چییزش خوب بود.اون موقع که بردمش دکتر بینیش یا گلوش مشکلی نداشت..ولی دکتر واسه تمیز کردن بینی دخترم قطره سرتالین داد بچکونم و تمیز کنم بینی رو..

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
2728
شیر مادر؟😣 چکاپ بردمش پیش دکترش ۵ روز پیش( اولین معاینه بعد از تولد) همه چییزش خوب بود.اون موقع ک ...

بازم ببرش. خلاصه یا سرماخورده یا مساله دیگه هست مثل حساسیت به شیر یا رفلاکس. برای بچه به اون کوچیکی که نمیشه سرخود کاری کرد عزیزم