2733
2734
عنوان

اگزمای سکه ای

4333 بازدید | 10 پست

سلام من روی پام یه اگزمای سکه ای دارم

رفتم دکتر گفت اگزما هیچ وقت کامل خوب نمیشه 

کسی هس با درمان خونگی از شر اگزما خلاص شده باشه

اگه میشه راهنمایی کنید مرسی

واسه خوشبختیم صلوات بفرستین😍

عزيزم من كف دستم اگزما شده بود در حدى ك تو خواب ميخاروندم صبح ميدم همه جا خونيه 

اشكمو در مياورد واقعاً بد بود

دكتر ك اصلاً فايده نداشت با پماداشون بدترم ميشد

يكى بهم گفت با شامپو بچه فيروز دستاتو بشور 

كلاً دستمو از اون موقع با فيروز ميشورم بعدم حسابى چربش ميكنم يعنى بعد هر بار شست و شو 

باور كن هيچ اثرى از اون كابوس لعنتى ديگه نيست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من روي بيني واطرافش اگزما دارم  هركاري كردم خوب نشد كه نشد واسه خواهرم هم زده  هرچه دوا ...

وای چه بد عزیزم امیدوارم هر چه زودتر خوب بشی خارش داره اذیت نمیشی؟ 

2728
عزيزم من كف دستم اگزما شده بود در حدى ك تو خواب ميخاروندم صبح ميدم همه جا خونيه  اشكمو در مياو ...

چه خوب 

اگزمای که روی پای من زده هم وقع کفش پوشیدن و جوراب پوشیدن خیلی اذیتم میکنه خارش و خون ریزی داره و پوست پام اون قسمت خیلی ضخیم شده 

مرسی که راهکارتو گفتی ممنونم ایشالا من و اوستای دیگمونم استفاده کنیم و خوب بشیم

اول قرمز ميشه بعد خارش ميده وپوست پوست خشك ميشه 

اصلا اوضاعيه

فقط يه دكتر رفتم چند سال پيش پماد كلوبتازول بهم داد تا ميزنم خوب ميشه

وقتي بيني مو عمل كردم دكترم گفتم اين مشكل دارم واين پماد استفاده ميكنم گفت كلوبتازول واسه صورت اصلا خوب نيست وپوست رو نازك ميكنه

برا همين خيلي استفاده نميكنم فقط ماهي يكي دودفعه كه قرمز ميشه سريع يه لايه كلوبتازول ميزنم پيشگيري ميشه ديگه خارش وپوسته پوسته نميشه برام

اول قرمز ميشه بعد خارش ميده وپوست پوست خشك ميشه  اصلا اوضاعيه فقط يه دكتر رفتم چند سال پيش ...

اره پماد هایی که دکتر میده فقط تا استقاده میکنی خوبه بعدش دوباره برمیگرده

2738

سلام دوستان گلم 09390265886 شمارش هم گزاشتم که کمکی به عزیزان شایدبکنم بنده سالهاست بود که درگیر بیماری پسوریازیس قارچ پوستی بودم که هیج نتیجه ای ازهیج جانگرفتم به لطف خدا یه طب سنتی خیلی کاربلدمحشور که فقط بیماری پوستی پسوریازیس اگزما قارچ پوستی لک صورت رو درمان میکنه کارش محشره نظیرش هیج کسی هیج جاندیده  اول خدا بعد به لطف خدا درمانم کردخیلی سریع جواب دهی عالی هدفم فقط کمک کوچکی انجام بدم.

اول قرمز ميشه بعد خارش ميده وپوست پوست خشك ميشه  اصلا اوضاعيه فقط يه دكتر رفتم چند سال پيش ...

منم اگزما دارم یک ماه کلوبتازول زدم بعد فهمیدم خیلی ضرر داره نزدم الان خیلی شدید شده

ای کاش ضرر نداشت میزدم