2737
2734
عنوان

خانومايي كه سزارين شدين بياين🤨

125 بازدید | 8 پست

ميگم چه ورزش هايي انجام بدم زودتر شكمم جمع بشه؟

برا لك چي بزنم؟

و اينكه شماها كي نزديكي كردين؟

من الان ١٢روزه سزارين شدم. حال عموميم خوبه ولي شكمم  و پايين يخورده حالت پريدي درد دارم اين درد كي ازبين ميره؟

تا ۴۰ روز ک نزدیکی نباید باشه 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

شکمتون که ممکن حتی ی سال طول بکشه ی کم جم بشه واسه من اینجوری بود

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نزدیک ۶۰ روز بود نزدیکی چون لک بینی داشتم

از زایمانم نبود بعدش به حاطر ریختن هورمونا بهم بود

شکمت رو به یه روسری اروم ببند

فشار هم نیار

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

عزیزیم ورزش تا شیش ماھ نباید داشتھ باشی نزدیکی تا چھل روز  درد زیر شکم ھم تا یھ ماھ کاملا خوب میشہ

گروہ آبی وزن اول ۷۹وزن الان67.700 ھدف ۶۰     ان شااللہ تا آخر پاییز به ھدفم برسم

مبارکه😊😊😊😊قدم کوچولوت خیر باشه.

والا من تا ۴۰ روز درررررررد داشتم و به زور شیاف سر پا بودم تا دو ماهم نزدیکی نداشتم. و هنوزم شکمم جمع نشده😖😖😖😖.

ولی شکم بند ببند شیرم بدی زودتر جمع میشی

مبارکه😊😊😊😊قدم کوچولوت خیر باشه. والا من تا ۴۰ روز درررررررد داشتم و به زور شیاف سر پا بودم تا د ...

الان چندوقته زایمان کردید شکمتون جمع نشده؟

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2738