1428
1389

خودم ک عاشق چای‌ام

بیاید عکس بذاریم دلمون وا شه

از دیروز ک نی‌نی‌سایت ب مشکل برخورده بود حوصلم سر رفت واقعا🥴

عاشق خوراکی‌ام😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 

اينشالله به اميد روزي كه بار كنم بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات بفرستيد يا داخل دعاتون منو فراموش نكنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

اینم عکس چایی منو همسرم شب قبل این ک بره سرکار شهر دیگه. 

ايشالا از هفته دیگه همششش کنار همیم و دوری تموم

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
1376
مختاربد نگات میکنه 

الان میگه یاللعجب😐😂

وقتی مردا میگن                               یه تارموتو به دنیا نمیدم، برای امتحان کردنش یه تارموتونو بندازین تو غذاش!!!!!         اگه دنیا رو رو سرتون خراب نکرد🙄        واااااااالا فقط حرف میزنن😐😐😐😂
1427
وای چ عاشقانه    

اینم شام عاشقونه ی همون شب

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈مذهبیای خوش اخلاقو دوس دارم، اما اون عده ک کلا نمیفهممن ریپلای نکنن چون مزاحمن مزاااااحمممممم
1391