2703
2553
عنوان

عاقا جریان چی بود؟

3396 بازدید | 265 پست

چرا دیشب سایت باز نمیشد؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتن جمعه کنار خانواده ها باشید

جدا؟

کی گفت؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2456

نمیدونم من دیشب پکر بودم شوهرم هی میپرسید چی شده اخر گفتم نی نی سایت قطعه قیافش اینطور شد😳بعد یکم اینطورشد🤔 بعد گفت منو دوس داری یا نی نی سایتو😂😂😂😂

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2714
نمیدونم من دیشب پکر بودم شوهرم هی میپرسید چی شده اخر گفتم نی نی سایت قطعه قیافش اینطور شد😳بعد یکم ا ...

توام میگفتی مرد عاقل چرا همچین سوالی میپرسی ک از شنیدن جوابش افسردگی بگیری😐😐

2706