1421
1363
عنوان

عاقا جریان چی بود؟

3384 بازدید | 265 پست

چرا دیشب سایت باز نمیشد؟

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫
گفتن جمعه کنار خانواده ها باشید

جدا؟

کی گفت؟

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

نمیدونم من دیشب پکر بودم شوهرم هی میپرسید چی شده اخر گفتم نی نی سایت قطعه قیافش اینطور شد😳بعد یکم اینطورشد🤔 بعد گفت منو دوس داری یا نی نی سایتو😂😂😂😂

یه روزی از همین روزها اخر سر به بیابون میزارم صبرم سر اومده  بخدا من ایوب نیستم😔خدا مارو فراموش کرده😔 منم باهاش قهرم دیگه نه دعا میکنم نه صداش میکنم ولی خواهش میکنم  شما برای پسرم دعا کنین 💔💔💔من به دعای شما ایمان دارم
1436
1432
نمیدونم من دیشب پکر بودم شوهرم هی میپرسید چی شده اخر گفتم نی نی سایت قطعه قیافش اینطور شد😳بعد یکم ا ...

توام میگفتی مرد عاقل چرا همچین سوالی میپرسی ک از شنیدن جوابش افسردگی بگیری😐😐

1390
خمار بودن معتادای سایت دیشب😂😂😂😂😂

وای اره

اخرم به اینستا پناه اوردم😂😂😂

باز خوبه دیشب خونه نبودم ۱۰ و نیم اومدم😂

نمیدونم من دیشب پکر بودم شوهرم هی میپرسید چی شده اخر گفتم نی نی سایت قطعه قیافش اینطور شد😳بعد یکم ا ...

ماهم همین جریان بود 😂😂

میگه نفس چته چرا تو خودتی 

گفتم فکر کنم انداختنم تو گونی سایت باز نمیشه برام 😢

تا وقت خواب داشت میخندید 😐😐😐😂😂

گاهی وقتا لازمه دستتو بزاری رو قلبت و بگی : میدونم سخته، ولی طاقت بیار
1391