2703
2553
عنوان

اخرش نرفتم و بازنده ام ☹

131 بازدید | 15 پست

ساعت ۷ صبح ب شوهرم گفتم میخوام بدم خونه بابام گفت آماده شو مامانم تورو میبره  منم دخترمو آماده کردم و خ و مامانش اومد گفت ک الان محمد(برادر شوهرم)الان میاد گفت ک زود میاد نیم ساعت طول نمی کشه منم گفتم باشه  آماده شدم و ساک دخترمو بستم و نشستم نیم ساعت گذشت نیومد ی ساعت گذشت بازم نیومد یک و نیم ساعت گذشت گفت اومد و رفت صبونه بخوره و عباس(برادر شوهرم)بزار خرماهاشو بیاره گفتم تا ۹ و نیم منتظر موندم نیومد نمیرم دیگا 

آخرش اومد میگه عباس هنوزه منم گفتم نمیرم دیگه ی روز دیگه میرم 

گفت بریم نمیدونم چی اصرار کرد نرفتم

بعد شوهرم اومد گفت چرا نمیدی گفتم ساعت ۱۰ شد و هنوز نیومدن و من ساعت ۴ باید برگردم خب من چیه خانوادمو ببینم الانم وقت نمیکنم 

گفت مگه باید سیر شی گفتم آره فردا میرم گفت فردا کی تورو میبره و سر سنگین ههم هست واقعا پروووو

شاید سوالاتون این باشه ک چرا ساعت ۴ باید برگردی 

چون ۴  باید بریم شهر دیگه 

و چرا شوهرم منو نمیبره 

چون شوهرم کار داره

و چرا با برادر شوهرم بریم چون ماشین داره و میخواد بره بازار  منو سر راهشون میرسونن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کار داشتن ولی شوهرم میتونست منو برسونه  ولی بخاطر کار باباش نمیبره

کار تمومی نداره باید اول میرسوندتون بعد میرفت سر کار 

خداجونم مرسی همیشه هرچی خواستم بهترینشو بهم دادی   
2456
کار داشتن ولی شوهرم میتونست منو برسونه  ولی بخاطر کار باباش نمیبره

یه چیزی که یاد گرفتم اینه که زیاد گیر ندم...شاید گاهی بعضیا کار اشتباهی انجام بدم ولی با خود خوری و لج کردم زندگی به کام خودم زهر میشه...میرفتی خونه مامانت دو ساعتم دو ساعته روحیه باز میشه..به کار شوهر و بقیه هم فکر نکن...من یه عمر خود خوری کردم و لج به لج کارای اشتباه بقیه...نتیجه اش شد لاغر شدنو ضعیف شدن.

2714

عزیزم من شرایطت رو دقیق نمیدونم، و اینکه چقدر استقلال داری، چون من شرایطم کاملا مستقله!

من اگر جای تو بودم و استقلال داشتم خودم میرفتم!منتظر کسی نمیموندم!

ولی در غیر این صورت اول تصمیم میگرفتم که کاری کنم تو زندگیم استقلال بدست بیارم که اگر کسی برام کاری نکرد نشینم غصه بخورم!

اما مهمتر از همه اینکه غصه الکی نخور، اینا همه میگذره

بحث نکن لج نکن1

و جوری رفتار کن که نفهمن این کار باعث ناراحتیت شده و الکی هم خودتو ناراحت نکن1

فقط با آرامش به همسرت بگو از این به بعد خودش ببرتت، بگو خجالت میکشم هی به بقیه بگم و اونا هم معطل کنن منو!

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
سرم داره منفجر میشه 

سرت منفجر نشه، هماهنگ کن یه روز دیگه برو

راحت بگیر زندگیو

اگر بخوام برای خودم  بین مهربون بودن و صداقت یکی رو انتخاب کنم، من حتما مهربونی رو انتخاب میکنم!................اما برای شما تنها انتخابم انصافه.لطفا با انصاف باشید.
عزیزم من شرایطت رو دقیق نمیدونم، و اینکه چقدر استقلال داری، چون من شرایطم کاملا مستقله! من اگر جای ...

کاش آسون بود شوهرم ن اینکه شکاکه ولی روی من بخصوص من خیلی حساسه دوست داره منو قایم کنه کسی منو نبینه بجز خودش این مسئله شک بد دل بودن نیست مسئله اینه ک دوستم داره 

ی بار بهش گفتم ب تاکسی تلفن زنگ بزن من تنها میریم قبول نکرد میگه هر وقت بزرگ شدی الان من ۱۶ روزه ۱۸سالم شد 

کاش آسون بود شوهرم ن اینکه شکاکه ولی روی من بخصوص من خیلی حساسه دوست داره منو قایم کنه کسی منو نبینه ...

عزیزم شوهرت میگه تا بزرگ نشدی نمیزاره با تاکسی بری وقتی قبول نداره ک شما بزرگ نشدی چطور ب خودش اجازه داده بیاد خاستگاری چطور شما رو قبول کرده واسه ازدواج چطور خونه و زندگی رو ب شما میسپاره چطور انتظار مهمان داری دارن ....واقعا واسم س شده 

فقط برای رفت وامد تنها هنوز بزرگ نشدی ولی واسه بچه دار شدن بزرگ مبینه شمارو.عزیزم شوهر شما حق داره شما هنوز بزرگ نشدی ک فرق شکاکی و بد دلی با دوست داشتن و تعصب بدونید.بازم ب نظر من شما مقصر نیستی پدر و مادر شما مقصرن  

کاش آسون بود شوهرم ن اینکه شکاکه ولی روی من بخصوص من خیلی حساسه دوست داره منو قایم کنه کسی منو نبینه ...

شوهره من، منو دوست نداره؟

شوهره مابقی زنا دوسشون نداره؟

این رو از تو مغزت بکش بیرون که چون دوسم داره، اتفاقا چون دوستت نداره و برات ارزش قایل نیست بهت حق بیرون رفتن نمیده و محدودت میکنه!

2706