2703
2553
عنوان

شوهرم میخواد خونشو بزنه به نامم

2456 بازدید | 77 پست

خانمای عزیز به نظرتون با این شرایطی که میگم اگه شوهرم خونش رو بزنه به نامم بهتره یا نه؟ 

شوهر من تو ازدواجهای قبلیش شانس نیاورد

اول یکی از دخترهای مادرش رو واسش گرفتن که یه بچه پسر آورد خانمه بچش رو گذاشت رفت میگن خیانت کرده بعدم که کار به طلاق کشیده یازده سال پیش گفته ماهی یک میلیون و پانصد هزار تومان بهم بدین تا بچمو نگه دارم که شوهرم قبول نکرده اون خانم هم بچه رو گذاشته رفته

بعد دوسال شوهرم که هنوز شوهرم نشده بود یه زن دیگه میگیره اون خانم هم تا دخترش دنیا میاد میره همه چی رو میزاره اجرا حتی واسه نگه داشتن بچه همسرم هم درخواست دستمزد میکنه خلاصه آخر هیچی نمیگیره همه چی رو میبخشه بچش رو میگیره میره تا من و شوهرم باهم آشنا میشیم.. ـ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب .....بعدش چرا میگی خونه شوهرم الانه اگه تو اون خونه زندگی میکنی خونه خودت هم هست یعنی خونمون ........بعدم چرا هر دوتاش اینجوری شده بگرد ببین مشکل کجاست میبینی توهم بچه دار شدی گذاشتی رفتی 

.....🤪....
2714

نمیخوای یکم بیشتر فکر کنی

نه که چون دوبار طلاق گرفته ها ، چون تا حرفی بشه قراره بهش بگی همین کارات باعث شده دوبار ولت کنن و این تعادل روحی مردو به هم میریزه

حال ما با دود و الکل جا نمی‌آید رفیق💔 زندگی کردن به عاشق‌ها نمی‌آید رفیق💔 روح ما آبستن یک عمر تنها بودن است💔 طفل حسرت نوشمان دنیا نمی‌آید رفیق 💔 دست هایت را خودت ها کن اگر یخ کرده‌اند💔 از لب معشوقه‌هامان ها نمی‌آید رفیق...💔

از اونجایی که شوهرم از مهریه سکه چشم ترسیده شده بود من و اون چون همو دوست داشتیم مهریه ام رو بیست میلیون کردم ولی شب خاستگاری گفت خونم رو به جاش میزنم به نامت البته اینم بگم ما دوسال هست ازدواج کردیم کارای سند خونه رو هنوز انجام ندادیم به زودی قراره انجام بدیم پدرشوهرم پنج  تا پسر داره به هر پسرش یه واحد خونه داده 

بهتره اگه ازدواج نکردین هنوز بیشتر فکرکنی عزیزم اگرم ازدواج کردی حتما خونه رو بزن بنامت که پشتوانه ات بشه مگه میشه دوتا طلاق عین هم بعد از بچه و دوتاشم مقصر خانوم بوده باشه. کاش با یکی از خانوما حرف میزدی

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

همونی نیسی ک همسرت عصبی بود؟ فش پدر و مادر میداد؟ 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2706