2410
2553
عنوان

ترميم ناخون نحلتي😑 هلپ مي

109 بازدید | 16 پست

بچه ها سلام

من هميشه كه ناخون ميكاشتم با تيپ و اينا ناخونام هوا ميگرفت و ميشكست،

٤ تا ناخون كارم عوض كردم، همشون اينطور بود...

تا اينسري گذاشتم ناخونام بلند شد،روش برام مواد گذاشت، طراحي ژل هم زدم ، اصلا هوا نگرفت و عالي بود...و ديگه پيش اين ناخون كاره نميتونم برم ،

ازون طرفم ميترسم پيش كس ديگه برم، خراب بشه باز...

كسي اطلاع داره كه شكسته نشدن ناخونام، بخاطر اين بوده كه رو ناخوناي خودم بوده و كوتاه كاشته بودم و ژل زده بودم، يا بخاطر كار اين ناخون كاره بوده؟

من 4ساله کاشتم یبارم نشکسته

ناخنکارات بد بودن

منم سری اول با تیپ بود کاشتم

اصلااا هوا نگرفت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ناخنات ضعیف نشدن؟

قبل عید ریموو کردم ببینم چطورن، اصلا خراب نشده

جای خوب میرم مطمئنم ب کارش

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714
كجا ميري

من رشتم

قبل عید ریموو کردم ببینم چطورن، اصلا خراب نشده جای خوب میرم مطمئنم ب کارش

عزيزم شما كه ٤ ساله كاشت داري و تجربتون بيشتره

براي اينكه هوا نگيره چه چيزايي تاثير داره؟ 

عزيزم شما كه ٤ ساله كاشت داري و تجربتون بيشتره براي اينكه هوا نگيره چه چيزايي تاثير داره؟ 

ضربه نخوره ب ناخنت

مواد و ناخن کارت مؤثره 

2706