2733
2734

سلام بچه ها من تنبلی تخمدان شدید دارم هرکی شرایط منو داشته و الان نی نی داره بیاد بگه چکارکرده ماهم امیدوار بشیم 

ورزش+متفورمین اونم نه پیاده روی ورزش های هوازی قطع کردن شیرینی و فست فود و چیزای کارخونه ای مثل بیسکویت و کیک و ...

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط ورزش ورزش ورزش.پیاده روی عالیه.من هم تنبلی داشتم هم پریودام نامنظم بود.بعداز ورزش عالی شد و باردار شدم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
چه مدت طول کشید؟

اوایل خودمون بچه نمیخواستیم.اما حدود سه چهارماه طول کشید

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2738

نه دارو نخوردم اصلا.فقط ورزش تازه نمیدونستم باردارم و ورزش میکردم.25روز بعداز موعدم بی بی زدم دیدم مثبت شد.یه پسر دارم.این یکی دختره.انشالله قسمت شماهم بشه.

انشالله جواب بگیری زوده زود

شدید یا خفیف بودنش ب چی بستگی داره چطور میشه تشخیص داد؟منم دارم نمیدونم شدیده یا خفیفه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
دکتر توسونو گفت +ازمایش ذخیره تخمدان

ببین تو جواب آزمایش سونوت حجم تخمداناتو نوشته چن سی سی ان؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

روز فردای پریودیت کلی عرق رازیانه بخور هر وقت تشنه شدی قاطیه اب کن بخور تا شروع پریودیت تو پریودیت نخوری بدتر میکنه رازیانه دارچین عسل سیاه دانه اینا بهترین چیزن ورزش کاهش وزن سبزیجات جوانه ها

روز فردای پریودیت کلی عرق رازیانه بخور هر وقت تشنه شدی قاطیه اب کن بخور تا شروع پریودیت تو پریودیت ن ...

آزمایش ونوشته هنوز جواب تداده، اماخودش تو سونو گفت،اره اضافه وزنم دارم باشگاه ثبت نام کردم، رازیانه میگن بچه رو دختر میکنه شوهرم پسر دوست داره میترسم بخورم

2706