2726

دوسش ندارم

محبتش به دلم نیست

اصلا نمیتونم بهش علاقمند بشم

۱۰ ماهه دارم داغون میشم

از وقتی ام فهمیدم بخاطر حقوقم منو میخواد داغونتر شدم

نمیخوام باهاش زندگی کنم بخدا قسم وقتی کنارشم حالم بده حس خفگی بهم دست میده ودوست دارم زودی برگردم خونمون؛بچه ها خانوادم قبول نمیکنن که من طلاق بگیرم؛تو شرایط خیلی بد وعجله ای عقد کردم 

آذرماه عروسیمه؛دارم نابود میشم دلم نمیخواد باهاش زندگی کنم 

خیلی خیلی شرایط سختی دارم کارم فقط اشک ریختنه؛نه راه پس دارم نه راه پیش.این روزا فقط توفکرمه که یه نامه بنویسم وبه خانوادم بگم نمیخواستم آبروی شما با طلاق من بره ونمیتونستم با کسی زندگی کنم که بهش علاقه ندارم ویه عمر زجر بکشم وبعدش خودم رو بکشم که از این زندگی راحت بشم

دلم مرگ میخواد.انگار دیگه هیچی واسم معنی نداره تو این دنیا.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گاهی باید باور کرد که "عشق" نیست ، و بیش از این کشَش نداد ...

احساسِ مسخره ای را که فقط حالِ لحظه هایِ آدم را بد می کند ...

همه ی رابطه ها اولش قشنگند ...

دلیلی نمی شود به اینجایش که رسید ، هر حقارت و توهین و کم محلی را بپذیرید ، به حرمتِ روزهایِ اول ...

روزهایِ اول ، هیچوقت بر نمی گردد !

رها کنید این ریسمانِ "عادت" را ...

خودتان را بچسبید ..‌.

قبول دارم ؛

اولش سخت است ...

خیلی هم سخت !!!

اما بعد از مدتی ، چنان نفسِ عمیق و آسوده ای می کشید ، که انگار از زندان آزادتان کرده اند ...

در تنهایی ، آدم ، بهتر شکوفا می شود ...

حتما که نباید ؛

به هر قیمتی که شده ، یکی باشد !!!

بدنیست گاهی هم ؛

تنهایی ،

ترجیحتان باشد !

درست فکر کنید و قدم هایی رو که میخواهید بعدا بردارید اکنون اقدام کنید 

ببخشید عزیزم ولی به درک که خانوادت طلاقو‌ قبول نمیکنن خودت جدا شو تو روشون وایسا

بهم میگن جز خودت زندگی یکی دیگرو نابود میکنی ولی من مطمئنم اگه برم سرخونه زندگی بیشتر نابودش میکنم چون هیچ حسی واسه زندگی باهاش ندارم

نمی دونم چرا به این ازدواج تن دادی. ولی با این تفکر بری سر خونه زندگیت با کوچکترین نامهربونی از طرف همسرت می ریزی به هم و اون موردبرات خیلی بزرگ و آزاردهنده می شه. بهتره هردوتون برین پیش مشاور

معلمم.اون شغل آزاد

همونی که دیروز تاپیکت تو پر بازدیدا بود؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2706