2733
2734

من اون شبی که تاپیک زدم خیلی حوصلم سر رفته بود اصلا حتی یک لحظه هم به پر بازدید شدن فکر نکردم چون برام واقعا اهمیتی نداشت ، صرفا میخواستم حال و هوام عوض بشه ، بعد این تاپیک پربازدید شد ، دیروز دیدم تعطیل شده ، برام جای سوال هست که مگه اون تاپیک چه مشکلی داشت ؟حرف زشت زده بودم ؟دروغ گفته بودم ؟؟ با احساسات کسی بازی کرده بودم ؟ چرا تعطیل کردید ؟؟ واقعا دوست دارم دلیلش رو بدونم 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

😂😂😂😂 نگید ک ب تاپیکای پربازدیدم حسادت دارید اه اه

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی بوده تاپیکت؟

گاهی بدون اینکه ب تو ربط داشته باشه چندنفر تو تاپیک دعواشون‌میشه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
الان کع برات مهمه😐

نه برام مهم نیست اصلا فقط میخواستم بدونم چرا گزارش زدن یا نی نی یار تعطیلش کرده 

اون تاپیک که قطعا محتوایی نداشت اما بقیه تاپیک ها هم همین هستن !

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738

خب ممکنه تو تاپیکت کاربرا دعوا کنن یا حرفای سیاسی بزنن و خیلی چیزای دیگه

شما به خودت نگیر عزیزم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
نه برام مهم نیست اصلا فقط میخواستم بدونم چرا گزارش زدن یا نی نی یار تعطیلش کرده  اون تاپیک که ...

حالا چی بود موضوعش

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

عاغا كاربرى قبليم يه بار پربازديد شد شب خوابيدم روز بعد اعلاناتمو نگاه كردم سكته ناقص زدم دهنم كج شد از بس پيام داشتم🥴🥴🥴🥴

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
2706