2737
2739
عنوان

مادرشوهرم خورد بهم😣😣😣

524 بازدید | 20 پست

من حاملم منو ندید کنار ظرفشویی محکم خورد به پهلو چپم نمیدونم به شکمم خورد یا نه

اگر پاداشا بودم شک نکن صدای خنده ات را سرود ملی میکردم مادررررررر😚😚😚

هیچی نمیشه الکی استرس نگیر بچه جاش امنه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

اگه درد چیزی نداری مشکلی نیس

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واااااا😐

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 

من یه بار با ساک لباسام رفتم تو شکم زنداییم که هشت ماهش بود .بچه هیچی نشد نگران نباش

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
هیچی نمیشه الکی استرس نگیر بچه جاش امنه

واقعا اخه چرا چشاشو باز نکرد مثله ماشین خورد بهم

فکر کن مادر خودت بهت خورده عزیزم.‌‌چیزی نیست

بحث مادرشوهر بودنش نیست بجپحث بچمه😣😣😣

2706