2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام میگم منم هفته ۶ هستم چن روز پیش لک دیدم شیاف زدم و استراحت قلبشم تشکیل شده ولی یکم الان ضعیف شده و کنار های لگنم انگار گرفته و بعضی وقتا ی تیری می کشه واژنم یا پشتم البته خفیف میتونه نشانه جا باز کردن باشه

سلام میگم منم هفته ۶ هستم چن روز پیش لک دیدم شیاف زدم و استراحت قلبشم تشکیل شده ولی یکم الان ضعیف شد ...

اره نگران نباش لک  درحد کم طبعییه همو استزاحت وشیاف خوبه ..من رفتم سونو طبق تاریخ هفته 6 هستم ولی سونو 5 نشون داد کیسه زرد و جنین دیده شد ولی قلب تشکیل نشده بوددکتر گفت دوهفته یا یه هفته بعد بیا ..من لک ندارم فقط دردای پریودی میاد ومیره و چند روزم عست لگن و پهلوم درد گرفته تهوع و ویارم ندارم 

اره نگران نباش لک  درحد کم طبعییه همو استزاحت وشیاف خوبه ..من رفتم سونو طبق تاریخ هفته 6 هستم و ...

تهوع که اصلا نداشتم فقط یکمی سینه هام در میکرد که دیگه لز بین رفته و خیلی کم شده ممکنه چون درد سینه ندارم اتفاقی براش بیوفته