2410
2553
عنوان

زندگی در شهر کوچیک

1926 بازدید | 21 پست

حتی تنهایی بخای یه نیم ساعت قدم بزنی هم چپ چپ نگات میکنن حالا من یه روز در میون باشگاه میرم و برمیگردم اما گاهی تو خونه واقعا دپرس میشم 

پریروز شوهرم سرکار بود بعدشم رفت جایی نیومد خواستم تنهایی برم بیرون که پشیمون شدم 

دیگه کلا نرفتم بیرون دیروزم که جمعه بود شوهرم کلا سرشو کرده بود تو لپ تاپ هر چی گفتم بیا بریم خونه بابام که یه شهر نزدیکه  نیومد منم تنهایی رفتم بیرون اما هنوز یه خیابون اونورتر نرفته بودم که دیدم یه ماشین داره میره و چپ چپ نگاهم میکنه مرتیکه هیز اعصابم خرد شد برگشتم خونه 

حالم به هم میخوره از شهر کوچیک از همسابه های فضول که میخان سر از زندگیت دربیارن از مردای آشغالی که حتی با مانتو مشکی و بلند هم تا یه مانتویی میبینن چشاشون در میاد

(بحث در مورد چادر ممنوع )

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واي من تهران زندگي ميكنم

شوهرم يه مدتيه تصميم گرفته بريم شهرستان

از هميناش ميترسم نميتونم با فرهنگشون خودمو جور كنم

احساس ميكنم خفه ميشم اونجا

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖

شیراز که اینجوری نیست. حالا نمیدونم شما کدوم شهرستان هستین ولی به نظرم یک کار هنری یا یک سرگرمیایی برای توی خونه برای خودتون فراهم کنین. ربطی به تیپ شما نداره ربط به فرهنگ اون منطقه داره. متاسفانه خانم ها باید از همه چیز بگذرن به خاطر وجود بعضی از مردای هیز

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2714
بزار نگاه کنن تا چششون در اد کار خودتو بکن

یه بار تنها رفته بودم بیرون بعد شوهرم اومد دنبالم دید یه مرد اشغال بهم بد نگاه میکنه ازون موقع گیر میدده بهم

این سایت شده پاتوق خاله زنک بازی تویی که توهین میکنی فقط و فقط شعور نداشته ات و به رخ میکشی
از بیکاری تو شهرای کوچیک نگفتی! از اینکه تعداد پارکا کمه..ی لباس بخای بخری چیز خوب گیرت نمیاد..  ...

مخصوصا اگه بچه كوچيك داشته باشي

واقعا سرگرم كردنشون تو اين محيطاي كوچيك سخته

جانيارم ديگه همونكه گزارشمو زدين تركونوندينم نميبخشمتون 😖
از بیکاری تو شهرای کوچیک نگفتی! از اینکه تعداد پارکا کمه..ی لباس بخای بخری چیز خوب گیرت نمیاد..  ...

اینم هست ولی این یکی ازار دهنده تره تنهایی نمیشه تا یه پارک رفت اه

شیراز که اینجوری نیست. حالا نمیدونم شما کدوم شهرستان هستین ولی به نظرم یک کار هنری یا یک سرگرمیایی ب ...

شیراز عالیه من بخاطر کار شوهرم اومدم شهر کوچیک زندگی میکنم هر چند خودمو سرگرم کنم از کلا تو یه فضای بسته بودن داغون میشم

شیراز عالیه من بخاطر کار شوهرم اومدم شهر کوچیک زندگی میکنم هر چند خودمو سرگرم کنم از کلا تو یه فضای ...

کلا واسه یه شیرازی هر شهری جز شیراز سخته زندگی کردن. من ساکن تهرانم ولی واقعا هنوز نتونستم با تهران کنار بیام.اصلا مثل شیراز نیست. امیدوارم خیلی زود بتونین یک راهی برای سرگرمی خودتون پیدا کنین

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2706