2726
عنوان

اینایی که توی نی نی سایت میگن شوهرم یا خواستگارم ثروتمنده😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 67 پست

والا ما خدا رو شکر به اندازه زندگیمون داریم اما از روز اول عقدمون همیشه قسط داشتیم، دوتا تلاشمونو کردیم ج.ر شده با اینکه یه بار شکست مالی هم خوردیم ولی با کمک هم درستش کردیم. الان که نگا میکنم حس خوبی دارم که از عهدش براومدیم، قرار بود همه چیز میداشتیم از اول چه لذتی داشت؟

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
اشکال نداره عزیزم 

مرسى مهربون🌹❤️

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیروز یک کلیپ دیدم از یک خانومی 20 و چند ساله با وضع مالی عالی عالی در اوج جوانی تومور مغزی داشت و دیروز چهلمش بود، گاهی پولدارها هم این دست مشکلات دارن....

البته گاهی نگاه خدا است که همسری پولدار نصیبشون میشه...

2728
همه چی که نباید آماده باشه. من وقتی با همسرم ازدواج کردم هیچی نداشت حتی از شغل قبلیشم بیرون اومده بو ...

آفرین تحسینت میکنم عزیزم خیلی خوبه شما به فکر موفقیت و راه ثروتمند شدن هستین 

ایشالله بری برج چناران طبقه وسطی خونه بخری 😍😍😍

موفقیت واقعی هرگز بهت هدیه داده نمیشه، تو باید خودت بدستش بیاری.
مرسى مهربون🌹❤️

اسم پروفایلت یاد فیلم تاریخ فرانسه انداخت،😂😂😁😁😁😁😁😁😁😁گیوتین 

منم پروفایلمو میزنم خائن بیگناه

دیروز یک کلیپ دیدم از یک خانومی 20 و چند ساله با وضع مالی عالی عالی در اوج جوانی تومور مغزی داشت و د ...

توی اینستا؟؟؟

ای کاش متوجه می‌شدیم ک اخلاق مهمه ن پول ب اخلاق مردم حسودیمون بشه  اهل کلمات قصار گفتن نیستم ...

فکر میکنی پول باشه اخلاقم هست وقتی بی پولی شوهرت هی سز کار اعصاب نداره همش پرخاشگر هست وقتی یه مسافرت نمیتونه ببرت یا یه پارک پس زندگی چی خوشی چی من که میدونم زندگی خوب تو پول هست فقط تلویزیون خودمه که پولدار ها رو غمگین نشون میده تا چشم نخورن 😑😑😑😑 پس این همه آدم پولدار همه غمگین یارو تو اقوام ما رفته بود خواستگاری یکی بهش ندادن چون پول نداشت بهشون گفته بود یه زن میگیرم بعدش دستاشو میکنم پر از النگو و طلا به خدا فقط برو الانه زندگیشو ببین میبینی همش میره خارج کشور مسافرت یه عالمه هم  آدم خاکی باحالی هست اصلا من ندیدم غرور داشته باشه به خدا ولی بازم تو خانواده شوهرم پسر عمه هاش مثلا تازه دارن پولدار میشن اینقدر غرور برشون داشته بماند

.....🤪....
آفرین تحسینت میکنم عزیزم خیلی خوبه شما به فکر موفقیت و راه ثروتمند شدن هستین  ایشالله بری برج ...

ممنون عزیزم. انشاالله شما هم به هرچی میخوای برسی. ذهن خیلی قدرتمنده به هرچی فکر بکنی همون رو جذب میکنی و برات اتفاق میوفته. من تک تک اتفاقات زندگیم رو جذب کردم حتی کوچکترین اخلاقهای همسرم رو 

اسم پروفایلت یاد فیلم تاریخ فرانسه انداخت،😂😂😁😁😁😁😁😁😁😁گیوتین  منم پروفایلمو میزنم خائن ...

😂😂😂😂😂آخ ك چقدر دلم ميخواد خانواده شوهر رو بذارم لا گيوتين كاش واقعا داشتمش آى جگرم خنك ميشد اى🤣🤣🤣🤣

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
ممنون عزیزم. انشاالله شما هم به هرچی میخوای برسی. ذهن خیلی قدرتمنده به هرچی فکر بکنی همون رو جذب میک ...

لایک داری عزیزم 

عزیزم بیخیال پولداره برو مردشو پیدا کن مرد اگه مرد باشه پولدارم میشه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2706