2733
2734
عنوان

خانما پسرم كوليك داره چكار كنم

32 بازدید | 5 پست

شربت دايمتيكون با پدي لاك ميدم گريپ واترم داره 

قطره كوليك ايد داره هيچ كدوم خوبش نميكنن چ خاك ب سر بريزم از ساعت ٤تا الان بيداره همش زور ميزنه دلش درد ميكنه بخدا ديگه خسته شدم چرا اين بچه اروم نميشه توروخدا اگه دارويي ميدونيد خوبه  بدم بهش كارم شده گريه يك لحظه اروم نميگيره 

......

من به پسرم قطره کولیکز میدم. حتی الان که ۵ماه و نیمشه. به پسر منکه میوفته. هم میخوره بعد یه ربع آروم میشه.. قطره پدی لاکت حتما تا چند ماه بهش بده. عالیه. نه برای تسکین درد بلکه برای تقویت سیستم گوارش و ایمنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ روشی قطعی درمان نمیکنه تا دورش بگذره فقط بهترش میکنه پسر من از بیست روزگی تا ۴۵ روزگی داشت. چون شیر مودمو میخورد من کلا مواد نفاخ و لبنیات گاوی نخوردم. چون کولیک از ۵ عصر شروع میشه معمپلا شربت گریپ میکسچر خارجی به اسم نرس هاروی ساعت ۵ عصر و ۱۲ شب میدادم. موقع شروع کولیت ماساژ شکم و بغل عمودی و سشوار و گهواره و پستونک و در نهایت جواب نمیداد ماشین و خوابش میبرد

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2728