2726
عنوان

مادران بی مسئولیت

291 بازدید | 16 پست

سلام دیروز رفته بودیم پارک  بعد دو تا زن با دو تا بچه حدودا شیش هفت ساله اومدن کنار ما نشستن این دوتا نشسته بودنو هی بچه هارو میفرستادن مغازه که واقعا خطرناکه بچه رو تو شهر تنها ول کنی بعدشم بچه هارو فرستادن از چند تا پسر جوون که قلیون کرایه میداد براشون قلیون بگیره گویا پسرا بهشون نداده بودن بخاطر سنشون بچه ها برگشتن اینا باز از رو نمی رفتن میگفتن برو بگو مامانمون اونجاس بده باز اون طفل معصوم هارو فرستادن .

خلاصه میخوام بگم ترو خدا آنقدر بیخیال نباشین شما در برابر بچه هاتون مسئولید حتما که نباید یه اتفاق مثل زهرا بیوفته تا بعضی مادرا به خودشون بیان 

خاک توسرشون

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

زهرا پیدا نشد؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعضی مامانا رو ادم دلش میخواد بگیره یه کتک حسابی بهشون بزنه😀😀😀😀✋

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

حقیقتا اینکه گفتین شما بهم برخورد 

خوبه ادم مطلبی رو عنوان میکنه خودش رو با همه یکی بدونه 

در ضمن هیچ مادر با اخلاقی و مسئولیت پذیری اینکارو نمیکنه 

همینکه دوتا خانم تنها با بچه‌اومدن پارک و دنبال قلیون هستن گویای احوالاتشون هست....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
زهرا کیه

دختر دو ساله تو ورامین گم شده... دم درشون داشته بازی میکرده یدفعه میره یه سمتی و غیب میشه... اونجوری که دوربین مداربسته نشون داده انگار یکی صداش میکنه و اونم میره سمت صدا

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
حقیقا اینکه گفتین شما بهم برخورد  خوبه ادم مطلبی رو عنوان میکنه خودش رو با همه یکی بدونه  ...

منظورم این نبود که همه بیخیالن عزیزم اون شما هم بخاطر این گفتم چون خودم بچه ندارم اگه ناراحت شدید معذرت میخوام

دختر دو ساله تو ورامین گم شده... دم درشون داشته بازی میکرده یدفعه میره یه سمتی و غیب میشه... اونجوری ...

وای خدا😭 امان از این پدر و مادرای بی خیال

انشاالله سالم پیدا بشه😭

حقیقتا اینکه گفتین شما بهم برخورد  خوبه ادم مطلبی رو عنوان میکنه خودش رو با همه یکی بدونه  ...

تنها پارک اومدن چیز بدی نیست من و دخترمم میریم ولی قلیون کشیدن خانما خیلی زشته واقعا... 

وای خدا😭 امان از این پدر و مادرای بی خیال انشاالله سالم پیدا بشه😭

پدرش انگار ام اس داره و نمیتونه راه بره... مادرشم دو تا دختراشو با هم فرستاده دم در که بزرگه میاد بالا و کوچیکه میمونه دم در

2706