2703
2553

باز خوبه شناختیشون

منم یه مدته  همه دوستامو از زندگیم پاک کردم همه شونو حتی شماره هاشونو از گوشیم پاک کردم خیلی تو دوستی صادقم و از خودم مایه میزارم ولی اشتباه کردم

الان فقط و فقط با خونواده امم

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا دنیا دنیا بوده همین بوده(همیشه ادم از نزدیکاش وجایی ک فکرش نمیکنه ضربه میخوره)

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2720
احساس ميكنم يه چيزي تو زندگيم كم دارم

اولش اینجوریه بعد این حس تموم میشه من الان همه انرژیمو میزارم واسه خونواده ام خیلی هم راضی ام

دلمم بگیره یا حوصله ام سربره تنهایی میرم قدم میزنم یا فروشگاهها رو نگا میکنم و برمیگردم باور کن خیلی بهتر از داشتن دوستای نمک نشناسه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2714
هيچ وقت حس نميكني با يكي بايد حرف بزني؟ يا بري بيرون باهاش؟

چرا خیلی وقتها ولی دلم میخواد ولی به خودم میگم هیچکس ارزش دوستی و نداره دوتا دوست خیلی صمیمی داشتم که هرکدوم یجور نقره داغم کردن