2726

شیش روزه زایمان کردم

موندم چه روشی رو برای جلوگیری انتخاب کنم

شوهرم از کاندوم خوشش نمیاد،

قرص خوبه؟؟؟؟

از کی باید قرص بخورم؟؟

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

3ساله طبیعی

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2728
قرص نخورعوارض داره قبلا چجوری بوده

قبلا هم قرص میخوردم،میساخت بهم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

طبیعی

چون بچه زیاد دوست دارم

ببینم میشه با طبیعی یهویی بچه دومی هم گیرم بیاد 

خخخخخ

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
راستی مامان شدنت مبارک اسم نی نی چیه؟

ممنونم عزیزم،ارسلانه اسمش

قرص سرخود نخوری شیرت خشک میشه

باید دکتر بده که اونم شیردهی میده که تا یک ماه اثر نداره و باید با کاندوم جلوگیری داشته باشی و دکتر به من گفت فقط تا ۶ماهگی این قرصا جواب میدن و بازم قرص جلوگیری به خاطر شیرت نمیتونی بخوری و باید از دستگاه یا کاندوم استفاده کنی

الانم تازه زایمان کردی تا ۴۰ روز به خودت استراحت بده

2706