2733
2734
عنوان

خانومابی که خودشون یا اطرافیتنشون دبیر هستن لطفا بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 60 پست

عزیزم بستگی به مدرک و پایه و طبقه شون هم داره

کارشناسی ارشد با سابقه ی ۱۲ سال الان حدود ۴تومن میگیره.

دقیقا حکمش رو پریروز دیدم

از طرفی اگه رشته ی علوم پایه قبول شده باشه در کنارش کلاس خصوصی داره که درآمدش  خوبه.مخصوصا اگه بره تو کار تست و کنکور

الان داریم پزشکهایی که ترجیح میدن طبابت نکنند و کلاس کنکور زیست تدریس کنند

خود من هیات علمی دانشکاه م ولی کنارش مدرس کلاس کنکورم.درآمدش خیلی خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بستگی به مدرک و پایه و طبقه شون هم داره کارشناسی ارشد با سابقه ی ۱۲ سال الان حدود ۴تومن میگیر ...

پزشک ؟کلاس؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
اخه رتبه ش خوب بود

میدونم عزیزم، خب چرا الان استقبال از رشته های فرهنگیان آنقدر زیاد شده بخاطر همین که امکان اشتغال رشته های فنی یا علوم اجتماعی پایین اومده، تو این شرایط به نظرم انتخاب خوبی کردین 

2731
عزیزم الان شرایط کار خیلی سخته، چرا نخونه؟، حتما واسه قبولیش کلی زحمت کشیده، عزیزم استارتر خدا رو شک ...

خیلی ممنون از راهنماییتون.  ولی از اینده ش میترسم

پزشک ؟کلاس؟

بله.دقیقا

یه سری به کلاس کنکورهای موسسه های معروف بزنید اکثر مدرسین زیستشون پزشک عمومی هستند

درامد کلاس کنکور عالیه.سریال هیولا رو ندیدید

جلسه ای یک میلیون و پونصد تا دو تومن خصوصی میگیرن

2738
بله.دقیقا یه سری به کلاس کنکورهای موسسه های معروف بزنید اکثر مدرسین زیستشون پزشک عمومی هستند درامد ...

ما که والله ندیدیم کاش واقعیت بود من هم اینقدر غصه آینده رو نمیخوردم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بیشترین زحمت کمترین درامد زبون هزار نفر هم سرشون درازه

والا ما هرچی خاطره تلخ که تو روحیه مون تاثیر منفی داشته از معلما وناظما ومدیرامونه.

بیشتر معلما همینم که میگیرن زیاده.

ریپلای نکنید

میگم چیکارا کردن ابروشون بره والا

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
فرهنگیان. دبیری ریاضی

عه خب خداروشکر، فرهنگیانه 

شما الان باید خیلی خوشحال باشید عزیزم،بخدا دیشب داشتم به مامانم میگفتم دلم کباب میشه نظافت چی های ادارمون رو میبینم اونروز لیوانم شکست دلم نیومد برم بگم بیان جارو کنن خودم جمع کردم. همه تحصیلکرده لیسانس فوق لیسانس حسابداری، جغرافیا.... ظاهر از رییس های اداره بهتر ولی خب چه میشه کرد، برای ماهی 1.200_300 زندگی بیرحمه عزیزم، خداروشکر کنید. 

خداروشکر عزیزم برای بچه ای که به ثمر رسوندی خدا برات حفظ کنه 

مکانیک بهشتی هم قبول شده دوست داره اونو بره

عااااالیه کار هم براش زیاده ولی با احتمال بسیار زیاد هر جا بره تضمین شغلی نداره باید ببینه کدوم براش مهمتره. اگه زرنگ باشه که هست با کلاس خصوصی بار خودش رو میبنده 

2706