1421
1411
عنوان

قطع شدن یارانه ها 😳🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 44 پست
میگم یکی اطلاعات درست نده مثلا همه چیو الکی جواب بده اونوقت به چه درد میخوره این آمار؟

به هیچ دردی عزیزم، مال هرکس رواراده کنن قطع میکنن،

بهانه هم به راحتی درمیارن واسه این کار

یحتمل اصلا از یارانه امار و ... دولتی نبودن.

امدن اطلاعاتتون رو گرفتن ، خدا میدونه برا چی.

از فردا هرروز زنگ میزنن شما که ماشین مثلا تیبا دارین باید فلان چیز رو براش بگیرین.

شما که تلویزیونتون اینه فلان کار رو باید بکنید.

اصلا و ابدا اطلاعات شخصیتون رو در احتیار افراد غریبه نزارین.

الان همه خوداظهاری و انارها از طریق سایت های اطلاعرسانی شده در مراجع معتبر مثل تلویزیون است.

نه تلفنی

نه حضوری.

گول نخورین

بابای هادی جان 👈 تاپیک هادی جان، اینجا کلیک کن

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1436
خخخخخخخخ.

آخه میگفتن حساب بانکی و خونه و ماشین چک میکنن که الحمدلله من به نام خانممه

آه ......ای مونس تنهایی من ....دست من گیر و از این شهر ببر ....تا درآن شهر غریب ....من به بالای زمینی سرسبز.......بهر پاکیدن دل .....قلب خود را به طناب آویزم ....!!!                 «ساقی»
یحتمل اصلا از یارانه امار و ... دولتی نبودن. امدن اطلاعاتتون رو گرفتن ، خدا میدونه برا چی. از فردا ...

قیمت ماشینمونو پرسید گفتم نمیدونم گفت واس چه سالی مدلشو گفتم خودش قیمتو تخمین زد نوشت 

همه رو زدی ب نام خانمت!!!افرین.من شوهرم تپله.ازمافقد حقوق ماست نه خونه ن ماشین ن حساب بانکی.اگ میخان یارانه رو قط کنن بکنن این ۹۰تومن هم نباشد!!

قیمت ماشینمونو پرسید گفتم نمیدونم گفت واس چه سالی مدلشو گفتم خودش قیمتو تخمین زد نوشت 

بابا شاید دزده میخاد بفهمه کسی خونه هست یا نه.

ندین اطلاعاتتون رو.

هزار جور بهره برداری ممکنه بشه.

1444

فرقی نداره

خانواده رو حساب میکنن

با یک زدن کد ملیتون اطلاعات کل خانواده میاد

همه رو زدی ب نام خانمت!!!افرین.من شوهرم تپله.ازمافقد حقوق ماست نه خونه ن ماشین ن حساب بانکی.اگ میخان ...

نه بابا از اول واسه خودش بود عاشقم شد ......

شما خودتو لو دادید بچه ندارید دو نفرید خخخخخ

آه ......ای مونس تنهایی من ....دست من گیر و از این شهر ببر ....تا درآن شهر غریب ....من به بالای زمینی سرسبز.......بهر پاکیدن دل .....قلب خود را به طناب آویزم ....!!!                 «ساقی»
اره....شماهم سربارش!!!

دست شما درد نکنه شما از کجا متوجه شدی من چیزی ندارم سربارشم 

1396

عاقا ديروز ني ني سايت شمام كار نميكرد يا گوشي من خراب شده بود؟؟؟؟؟

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

چه آماری 

برا آمار که از قبل صد بار تلویزیون اعلام میکنه ....

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1364