2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فرستادم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
۵تا فرستادم تو هم یه دونه واسه حاجت من بفرست که دلم داره میترکه از غصه..

چشم فرستادم انشالله دلت اروم شه دوستم

خدایا شکرت 🙏🙏🙏چشم بد به دور که هم جانی و جانانی👨‍👩‍👧‍👦

بچه ها یه سوال من چله زیارت عاشورا گرفته بودم دیشب فراموش کردم بخونم😭😭😭حالا باید ازاول دوباره شروع کنم بخونم..یا میتونم امروز دوبار بخونم حای دیشبم امروز بخونم؟؟؟؟؟

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
۵تا فرستادم تو هم یه دونه واسه حاجت من بفرست که دلم داره میترکه از غصه..

برات منم فرستادم..ان شاالله خدا غم وغصتو برطرف کنه

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
بچه ها یه سوال من چله زیارت عاشورا گرفته بودم دیشب فراموش کردم بخونم😭😭😭حالا باید ازاول دوباره شرو ...

من دقیق اطلاع ندارم دوستم

خدایا شکرت 🙏🙏🙏چشم بد به دور که هم جانی و جانانی👨‍👩‍👧‍👦
برات منم فرستادم..ان شاالله خدا غم وغصتو برطرف کنه

شوهرم پدری ازم درآورده.. بیشتر شبا از فکرو خیال خوابم نمیبره..مشروب خور شده ..تو مجردی بوده ولی ازدواج کردیم ترک کرده بود و من اصلا خبر نداشتم تا اینکه از بوی دهنش شک کردم.. انقدر آدامس و آبلیمو و.. میخورد که بوش کم میشد و به دروغ میگفت اسپری دندون درد زدم بوی اونه.. شک داشتم ولی انقدر دوسش داشتم که نمیخواستم باور کنم بهم دروغ میگه.. بد دل بدهن با خانوادم تقریبا کاته ۸ساله نه دوستی نه حق بیرون رفتنی.. خودش هر غلطی میکنه.. من اجازه ندارم.. ولی انقدر دوسش داشتم که هر حرف زوری رو کوتاه اومدم.. یعنی چاره ام نداشتم دعوا و قهر هم میرفتم میگفت طلاق..اصلا خودشو درست نمیکرد.. تا اینکه دیروز فامیلشون گفت با شوهر اون هرروز میخورن و از اینکه شوهر من شوهر اونو داره از راه به در میکنه گله داشت..من گاهی بوشو میفهمیدم و شکم به هر روز نبود..نمیدونم چه مارکی میخوره که خیلی بو نداره.. میگفت هر روز کباب میخورن بعدش.. در حالی که به من میگفت دندونش درد میکنه و نمیتونه شام بخوره..منم چقدر ساده باور میکردم..نگو سیر بوده..یه دوست خانم بازم داره که مدتیه خیلی باهاش صمیمی شده..با منم خیلی سرد شده و نمیدونم پشت این سردی چه دروغیه که قراره رو شه..

کاش مرگ ارادی بود.. حتما این کارو میکردم که راحت شم..صبوری کردم دو تا بچه رو هم بدبخت کردم اجر و مزدم رو خوب از خدا گرفتم..😔

بله دوستم

چی بله؟؟؟ازاول یعنی باید بخونم؟؟؟؟

2706