1421
1389

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1436
۵تا فرستادم تو هم یه دونه واسه حاجت من بفرست که دلم داره میترکه از غصه..

چشم فرستادم انشالله دلت اروم شه دوستم

کاربر جدید نیستم. نیم جیبی سابقم. رمز ورود رو فراموش کردم😉

بچه ها یه سوال من چله زیارت عاشورا گرفته بودم دیشب فراموش کردم بخونم😭😭😭حالا باید ازاول دوباره شروع کنم بخونم..یا میتونم امروز دوبار بخونم حای دیشبم امروز بخونم؟؟؟؟؟

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
۵تا فرستادم تو هم یه دونه واسه حاجت من بفرست که دلم داره میترکه از غصه..

برات منم فرستادم..ان شاالله خدا غم وغصتو برطرف کنه

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
1394
بچه ها یه سوال من چله زیارت عاشورا گرفته بودم دیشب فراموش کردم بخونم😭😭😭حالا باید ازاول دوباره شرو ...

من دقیق اطلاع ندارم دوستم

کاربر جدید نیستم. نیم جیبی سابقم. رمز ورود رو فراموش کردم😉
برات منم فرستادم..ان شاالله خدا غم وغصتو برطرف کنه

شوهرم پدری ازم درآورده.. بیشتر شبا از فکرو خیال خوابم نمیبره..مشروب خور شده ..تو مجردی بوده ولی ازدواج کردیم ترک کرده بود و من اصلا خبر نداشتم تا اینکه از بوی دهنش شک کردم.. انقدر آدامس و آبلیمو و.. میخورد که بوش کم میشد و به دروغ میگفت اسپری دندون درد زدم بوی اونه.. شک داشتم ولی انقدر دوسش داشتم که نمیخواستم باور کنم بهم دروغ میگه.. بد دل بدهن با خانوادم تقریبا کاته ۸ساله نه دوستی نه حق بیرون رفتنی.. خودش هر غلطی میکنه.. من اجازه ندارم.. ولی انقدر دوسش داشتم که هر حرف زوری رو کوتاه اومدم.. یعنی چاره ام نداشتم دعوا و قهر هم میرفتم میگفت طلاق..اصلا خودشو درست نمیکرد.. تا اینکه دیروز فامیلشون گفت با شوهر اون هرروز میخورن و از اینکه شوهر من شوهر اونو داره از راه به در میکنه گله داشت..من گاهی بوشو میفهمیدم و شکم به هر روز نبود..نمیدونم چه مارکی میخوره که خیلی بو نداره.. میگفت هر روز کباب میخورن بعدش.. در حالی که به من میگفت دندونش درد میکنه و نمیتونه شام بخوره..منم چقدر ساده باور میکردم..نگو سیر بوده..یه دوست خانم بازم داره که مدتیه خیلی باهاش صمیمی شده..با منم خیلی سرد شده و نمیدونم پشت این سردی چه دروغیه که قراره رو شه..

کاش مرگ ارادی بود.. حتما این کارو میکردم که راحت شم..صبوری کردم دو تا بچه رو هم بدبخت کردم اجر و مزدم رو خوب از خدا گرفتم..😔

بله دوستم

چی بله؟؟؟ازاول یعنی باید بخونم؟؟؟؟

1418
بچه ها یه سوال من چله زیارت عاشورا گرفته بودم دیشب فراموش کردم بخونم😭😭😭حالا باید ازاول دوباره شرو ...

بخون خدا قبول میکنه 

دین رو سخت نگیرید ...التماس دعا

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
شوهرم پدری ازم درآورده.. بیشتر شبا از فکرو خیال خوابم نمیبره..مشروب خور شده ..تو مجردی بوده ولی ازدو ...

اخی عزیزم غصه نخور...همه مشکلات دارن..دوتا خواهرهای خودم ازتو وضعشون خیلی بدتره..خدا بزرگه..ان شاالله خدا مشکلت رو حل کنه..شوهرت رو به راه راست هدایت کنه..😔😔😔😔

بخون خدا قبول میکنه  دین رو سخت نگیرید ...التماس دعا

دستت درد نکنه عزیزم ..

خودم واقعا نمیتونستم دوباره ازاول‌شروع به خوندن کنم..امروز دوبار میخونم..

براتون حتما دعا میکنم.

شوهرم پدری ازم درآورده.. بیشتر شبا از فکرو خیال خوابم نمیبره..مشروب خور شده ..تو مجردی بوده ولی ازدو ...

چقدر دردناک بود عزیزم ...خدا صبرت بده

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
دستت درد نکنه عزیزم .. خودم واقعا نمیتونستم دوباره ازاول‌شروع به خوندن کنم..امروز دوبار میخونم.. ب ...

در صورتی که ذکر خوندی برای چله و صیغه ش رو خوندی ...حتما باید یه بار در روز بخونی 

ولی 

اگه مثلا نیت کردی چهل روز فلان دعا رو برای حاجتم بخونم ...مثلا یکی دو شب اینور اونور شد اصلا اشکال نداره ...و پذیرفته هست ...

1437