2726
عنوان

نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 21 پست
اصلا بحثشو نباید پیش میکشیدی یا وقتی دیدی بی میله نباید اثرار میکردی و حرف دوست دختر سابقشو میش میکش ...

آخه منظورم این بود که قبلا این کارو انجام دادی یعنی با نفس کار مشکلی نداری با من مشکل داری الان نمیذاری؟

اره عزیزم قصدم ناراحت کردنت نیست اینطور که معلومه رابطه تون فقط دوستیه واسه همین اینطوری رفتار میکنی ...

یعنی بچه بازی بود؟

نیاز نیست حرف آخرشو گنده کنم برای خودم؟

الان چیکار کنم امروز؟ به روش نیارم ناراحتیمو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگه بیام ی کاره بگم من تو رابطه ام که چی؟ ذاتا همیشه جوری پست میذارم که همه فکر کنن کسی هست(و واقع ...

با توجه ب تجربم بهونه میاره .. دیگ نمیدونم

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

این روابط کلا اشتباهه آخه این آقا هیچ مسئولیتی نسبت به شما نداره چرا عشق وعاشقی واینقده خار میکنید چرا حتما باید دوستیتو اعلام کنه یه سنگین باشید شما تو دوستی سر یه موضوع الکی اینجور ناراحت میشید با مشکلات زندگی مشترک چطور میخوایوکنار بیای 

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
2728
این روابط کلا اشتباهه آخه این آقا هیچ مسئولیتی نسبت به شما نداره چرا عشق وعاشقی واینقده خار میکنید چ ...

من راستش اولین بارمه همچین رابطه ای دارم به خواست خودم و یکم زیادی حساسیت به خرج میدم انگار

باقی همه خواستگار بودن به روش سنتی که همه هم سینه چاک بودن

با این حال پیش خودم فکر کردم چیز زیادی نمیخوام چیز بدی هم نگفتم الان ظاهرا نباید گیر میدادم و بعدشم نباید ناراحت می شدم

من راستش اولین بارمه همچین رابطه ای دارم به خواست خودم و یکم زیادی حساسیت به خرج میدم انگار باقی هم ...

عزیز جان عمرتو صرف اینکارا نکن اصلا بهتون نمیاد قصدتون ازدواج باشه من اگه میدونستم شوهرم قبلا دوست داشته عمرا سمتش میرفتم تو ناراحتی چرا واسه اون پست گذاشته واسه تو نذاشته به فکر آیندت باش این عشقا هیچ وقت از ذهنت پاک نمیشن همیشه یکبه یادشونی وزندگیتو به هم میریزن

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .