1421
1411
عنوان

نمیدونم چه عکس العملی نشون بدم!

192 بازدید | 21 پست

دیشب با محمددعوام شد سر یک چیز مسخره ولی آخرش حرفی زد که دلم شکست:

چون من هیچوقت دوست نداشتم ما رابطمون رو تو فضای مجازی نیاوردیم، اما محمد همیشه میگفت هر وقت که بخوای من تو پیج اینستاگرامم اعلام میکنم که تو رابطه ام.

دیشب بعد 6 ماه که از شروع دوستیمون میگذره ازش خواستم که اینکارو بکنه ولی حالا خسته بود یا چی هی طفره رفت هی گفت چی بذارم چی بگم چجوری بگم (مکالمه برای 3 صبحه) چرا اصلا بذارم؟ یعنی انقدر مهمه؟ و در کل من حس کردم که نمیخواد بذاره.

منم گفتم کاری نیست که قبلا نکرده باشی، با شخص من مشکل داری؟(اشاره به دوست دختر قبلیش که یک ماه با هم بودن و تولد اون رو به صورت پست گذاشته بود و لی بعدا از من پرسید و پست رو پاک کرد) این جمله ی آخرم چنان بهش برخورد که گفت خاک بر سر من که اون پستو پاک کردم و از تو هیچ پست و استوری نمیذارم میخوای ناراحت شو میخوای خوشحال! 

این جمله تا صبح تو سرم تکرار شد و از شدت ناراحتی حتی نتونستم گریه کنم ی قطره.

اصلا باورم نمیشه با من اینجوری حرف زد

هیچوقت از گل نازک تر نمیگه 

چیکار کنم؟ چرا اینجوری شد؟

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

1401
بجای دعوای اینستا مجبورش کن بیاد خواستگاری این بازیا چیه

چشم😁

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن
1376
این نخواستِ بزاره بهونه کرده .. پسرا دعوا میکنن وقتی بخوان توپ و بندازن تو میدون طرف و یهونه بیارن

میگه بیام ی کاره بگم من تو رابطه ام که چی؟

ذاتا همیشه جوری پست میذارم که همه فکر کنن کسی هست(و واقعا هم همینطوره من قبلا همیشه فکر میکردم این کسیو داره) و مزاحم نشن

1396
اصلا بحثشو نباید پیش میکشیدی یا وقتی دیدی بی میله نباید اثرار میکردی و حرف دوست دختر سابقشو میش میکش ...

آخه منظورم این بود که قبلا این کارو انجام دادی یعنی با نفس کار مشکلی نداری با من مشکل داری الان نمیذاری؟

اره عزیزم قصدم ناراحت کردنت نیست اینطور که معلومه رابطه تون فقط دوستیه واسه همین اینطوری رفتار میکنی ...

یعنی بچه بازی بود؟

نیاز نیست حرف آخرشو گنده کنم برای خودم؟

الان چیکار کنم امروز؟ به روش نیارم ناراحتیمو؟

این روابط کلا اشتباهه آخه این آقا هیچ مسئولیتی نسبت به شما نداره چرا عشق وعاشقی واینقده خار میکنید چرا حتما باید دوستیتو اعلام کنه یه سنگین باشید شما تو دوستی سر یه موضوع الکی اینجور ناراحت میشید با مشکلات زندگی مشترک چطور میخوایوکنار بیای 

مرد کوچک آسمانی ...شیرینی حضورت چه زود به کاممان تلخ شد .
این روابط کلا اشتباهه آخه این آقا هیچ مسئولیتی نسبت به شما نداره چرا عشق وعاشقی واینقده خار میکنید چ ...

من راستش اولین بارمه همچین رابطه ای دارم به خواست خودم و یکم زیادی حساسیت به خرج میدم انگار

باقی همه خواستگار بودن به روش سنتی که همه هم سینه چاک بودن

با این حال پیش خودم فکر کردم چیز زیادی نمیخوام چیز بدی هم نگفتم الان ظاهرا نباید گیر میدادم و بعدشم نباید ناراحت می شدم

1339