2733
2734
عنوان

مامانا توروخدا بیایید واجبه

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 93 پست
ببینید زردی توی چهل و هشت ساعت اگر کنترل نشه باعث اسیب جدی به مغز و فلج شدن نوزاد میشه و اینم بدون ز ...

حتما میبرمش ولی تازه ازمایش خون واسه زردیش دادیم  گفت درجش هشته

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببر خبر بده ،انشالله که چیزی نباشه ،ایشاله ایشالله،خوش خبر برگردی

ممنون گلم حتما میام میگم

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
ممنون گلم خیلی کمک کردی بهم چشم حتما کارایی که گفتیو انجام میدم

خواهش میکنم

به غذاهایی که میخوری توجه کن‌ببین با کدومش بیشتر بی قرار میشه

یا بیشتر بالا میاره

ا‌ونو حذف کن

ضمنا گرمی مثل خرما فراموشت نشه برا بچه خوبه

خودتم خیلی سردی بخوری برا زردی بچه برات مضره و افسردگی میاره

ضمنا رازیانه ( دانه ش) رو بریز تو اب جوش بذار جای خودش دم بکشه

بخور

اندازه یه قاشق چای خوری

بچه رو اروم میکنه هم معده هم روده هاشو

شیرتم زیاد میشه

شیرافزا نخوریا

مواد نکهدارنده ش بالاس

مستقیم رازیانه بخور

از افسردگی هم حلوگیری میکنه

فقط اگه بچه ت پسره بیشتر از یه ماه نخور

یا با زیره ترکیب کن

اگر برهنگی تمدن است،پس حیوانات از همه متمدن ترند! "شهیدمطهری"
2728
بله عزیزم .فقط سخت وقت میده قبلا باید سر ساعت 2.30 زنگ می زدیم الان فکر کنم باید ساعت 3 زنگ بزنی .زن ...

چشم گلم دستت درد نکنه حتما زنگ میزنم

خواهش میکنم به غذاهایی که میخوری توجه کن‌ببین با کدومش بیشتر بی قرار میشه یا بیشتر بالا میاره ا‌و ...

نه گلم دختره

خواهش میکنم عزیزم .امیدوارم زودتر حالش بهتر شه .

ممنون گلم خدا گل پسرتو برات نگه داره

2738

منم دختره

خیلی از دکترا مارو ترسوندن

برا زردی هشت حتی بهش قرصی دادن که ب بچه های تشنجی میدن

تا این حد

داااغون شدم باهاش

اخرم خودش بعد از دوماه خوب شد

مگه بچه تا قبل شش ماه سرما می خوره؟

بله بچه دوم من چهارماهکی سرما خورد چه وضعییییی اب بینیش سبز بود از شدت عفونت

از دخترم گرفت

مگه بچه تا قبل شش ماه سرما می خوره؟

نمیدونم گلم ولی علاعم سرما خوردگی رو داره دوستمم پسرش چهار ماهه بود همین علاعمو داشت برذن دکتر گفت سرما خورده

نمیدونم گلم ولی علاعم سرما خوردگی رو داره دوستمم پسرش چهار ماهه بود همین علاعمو داشت برذن دکتر گفت س ...

آخه پسر منم عطسه می کرد دکتر خندید گفت بچه ای که شیر مادر میخوره تا شش ماه سرما نمی خوره هرگز!  

2706