2737
2734
عنوان

تا حالا شده كسي كه اصلا فكرشم نميكرديد بياد خاستگاريتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 891 بازدید | 33 پست
ینی از خودت بالاتر میدیدیش؟یا اینکه بدتون میومد از هم؟

فكر ميكردم از من بايد خيلي بدش بياد يا مثلا خيلي زياد اختلاف فكر و سليقه داشتيم بعد يهو ميومد خاستگار فيوض از سرم ميپريد😄

حالا اینارو بیخیال سبزی فروشه محل بهم شماره داد     واییییییی 😷😷😷😷😷😷😷😷 ملت صاحبه ...

اتفاقا درامدشون خیلی خوبه

رو جوابت تجدید نظر کن😂

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا درامدشون خیلی خوبه رو جوابت تجدید نظر کن😂

وای ن توروخدا😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷 افغانیه😕

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2728

شوهرم   

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
بعدا راجبش صحبت نكردين كه چرا اينجوري بود؟

ما یک هفته قبل خواستگاری خونه پدربزرگم همو دیدیم ک اصلا انگار من وجود ندارم

ازش پرسیدم گفت زیرزیرکی نگات میکردم و حواسم بهت بود

2738

من همسرم متنفر بودم ازش اونم كم نميذاشت تو اذيت من 

بلاهايي سر هم اورديما به قصد كاملا نامردي 

وقتي از اطرافيان شنيدم منو ميخواد شوك شد 

روز خاستگاري هم منتظر بودم يه حركتي بزنه برا خراب كردن من 

هر چند همون خاستگاريش هم بزرگترين دشمنيش بود باهام😔

حالا اینارو بیخیال سبزی فروشه محل بهم شماره داد     واییییییی 😷😷😷😷😷😷😷😷 ملت صاحبه ...

اینجوری نگو   دوستای افغانی ناراحت میشن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

دوسته دوست پسرم اومدخواستگاریم خلاصه یه اشوبی به پاشدا زن هیچ کدومم نشدم😂😂😂😂

خانم آن نیست که جانانه ودلبر باشد                                     خانم آن است که باب دل شوهر باشد   (

من ک از ادم های هیکلی متنفر بودم

هر کی ازم میپرسید معیارت واسه ازدواج چیه

میگفتم فقط هیکلی نباشه😂😂😂

شوهرمم از لحاظ هیکلی بودن معروفه تو فامیل

قشنگم امد خواستگاری من

خداییش وقتی امدن بخاطر هیکل ردش کرده بودم😂

اصلا شوکه شده بودم😢😂چون امد از پیشم رد شد تازه از نزدیک میدیمش

ولی بار دوم ک امدن دیگه نظرم عوض شد.دیگه ب اخلاق رفتار فکر میکردم

تا نامزد کردیم.دیگه هیکلش برام هضم شده بود و الان بعد ۵ سال اصلا برام مهم نیست😍

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اینجوری نگو   کاربرای افغانی ناراحت میشن

من سبزی فروشرو گفتم خو😁

وگرنه من بسیار آنهارا آی لاو یو😐❤

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
من همسرم متنفر بودم ازش اونم كم نميذاشت تو اذيت من  بلاهايي سر هم اورديما به قصد كاملا نامردي& ...

يكي از كارايي كه خودم كردم در حقش همسرم سرباز بود ما فاميل بوديم قرار بود بياد محل ما هم خدمتيش رو ببينه مامانم گفت بيا يه امانتي هم بدم ببر برا مامانت 

مرداد ماه بود خوب يادم مامانم رفت روضه گفت فلاني اومد سريع بيا منو صدا بزن همسايه ديوار به ديوار بود

خلاصه همسرم اومد درست سه ظهر بود مرداد ماه منم همينجور از پنجره داشتم نگاهش ميكردم عرررق ميريخت اونم ديد من خونه ام اما در باز نميكنم حرف برا ١٧سال پيش موبايل و اينا نبود يعني همه نداشتن 

همش زنگ منم درباز نميكرد اخر روضه تمام شد مامانم اومد ديد اين پشت در گفت وا خاله چرا در نزدي فلاني خونه بود گفتم اومدي بياد صدام كنه 

گفت نه منم تازه رسيدم يك ساعت بيشتر پشت در موند اون روز رلستش به مامانم  نگفت كتك رو نخوردم ولي بعدش خوووب تلافي كرد 

2706