1428
1389

ياد قديم افتادم!اونموقع بعضيا كه فكر ميكردم ازم متنفرن يهو ميومدن خاستگاري!شما مورد داشتين اينجوري?

شوهرم

ینی یجوری رفتار میکرد اصلا انگار منو نمیبینه

میدونی لذت بخش ترین حس دنیا چیه؟! اینکه سارای توام،سارای امیـرعلــی😍دوست عزیزم لطفا احترام خودت،من و بقیه کاربرای محترم سایت رو نگهدار و توهین نکن،اگر توهین میکنی و جوابت رو نمیدم ب این دلیل نیست که نمیتونم،خداروشکر سه متر زبون دارم،جواب نمیدم چون در شأن و شخصیت من نیست این حرفا😉

نه عزیزم.

سکوتم از رضایت نیست...دلم اهل شکایت نیست...هزار شاکی خودش داره...خودش گیره گرفتاره...کسی جرمی نکرده گر به ما این روزها عشقی نمی ورزه،بهایی داشت این دل پیش ترها که در این روزا نمی ارزه...

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
1444

حالا اینارو بیخیال

سبزی فروشه محل بهم شماره داد   واییییییی

😷😷😷😷😷😷😷😷 ملت صاحبه شرکت بهشون شماره میده برای من افغانی😥

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  

بله بوده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلاخره پسرمو بغل کردم ،خدایا چجوری شکرت کنم تورو ک انقد بزرگی ،شکرت ک بهم بزرگترین معجزت رو دادی ،قول میدم ازاین امانتی ک بهم سپردی بیشترازجونم نگهداری کنم ،شکرت ک مادرشدم خدا جونم خیلی دوست دارم خودت پسرمو حفظ کن 😍😘❤
1418
ینی از خودت بالاتر میدیدیش؟یا اینکه بدتون میومد از هم؟

فكر ميكردم از من بايد خيلي بدش بياد يا مثلا خيلي زياد اختلاف فكر و سليقه داشتيم بعد يهو ميومد خاستگار فيوض از سرم ميپريد😄

حالا اینارو بیخیال سبزی فروشه محل بهم شماره داد     واییییییی 😷😷😷😷😷😷😷😷 ملت صاحبه ...

اتفاقا درامدشون خیلی خوبه

رو جوابت تجدید نظر کن😂

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            
اتفاقا درامدشون خیلی خوبه رو جوابت تجدید نظر کن😂

وای ن توروخدا😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷 افغانیه😕

اقایونی که درخواست دوستی میفرستین واقعا درونه من چه چیزی هست که فکر میکنین میشینم درد و دل شمارو گوش میدم  اگه خیلی دلت پره بشین تو دسشویی  
1442