2703
2553

یه هفتس قطع کردم از دیشب لکه بینی دارم بنظرتون مربوط به لانه گزینیه یا دارم پریود میشم؟ الان بیبی چک زدم منفی شد ضمنا ای یو ای کردم

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

فک نکنم منم میخورم از ۱۴پریودیم.

االانم پریودم ولی خیلی کمه خونریزیم 

_ به چی فکر میکنی؟                                                           + به تو چه؟                                                                  _خب باشه!                                                              البته میتونی چه اخرش رو حذف کنی
فک نکنم منم میخورم از ۱۴پریودیم. االانم پریودم ولی خیلی کمه خونریزیم 

فقط دو سه لکه قهوه ای داشتم‌ تا حالا اینجوری قبل پریود لکه بینی نداشتم از همون اول همیشه لخته یا خون میومد با عرض معذرت خیلی استرس داشتم که مربوط به لانه گزینی باشه ولی منفی شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط دو سه لکه قهوه ای داشتم‌ تا حالا اینجوری قبل پریود لکه بینی نداشتم از همون اول همیشه لخته یا خون ...

بی بی چک که انقد سریع نشون نمیده.

باید سه چهارهفته بعد از اقدامت بی بی چک بزنی و برعکس درصد اشتباهشم زیاده فقط بعد از عقب انداختن پریود با ازمایش مطمئن میشی

_ به چی فکر میکنی؟                                                           + به تو چه؟                                                                  _خب باشه!                                                              البته میتونی چه اخرش رو حذف کنی
2720
بی بی چک که انقد سریع نشون نمیده. باید سه چهارهفته بعد از اقدامت بی بی چک بزنی و برعکس درصد اشتباهش ...

نه بابا دقیقه وگرنه یه هاله مینداخت نشد دیگه مثل همیشه

نه بابا دقیقه وگرنه یه هاله مینداخت نشد دیگه مثل همیشه

چنوقته مدورکسی میخوری؟

همین ماه فقط بعد ای یو ای دکترم‌گف روزی دوتا بخور یه هفتس قطع کردم 

تو زمینه ای یو ای اطلاعات خاصی ندارم ولی  انشالله که باردار باشی.

2714
منم این ماه چهارروز قبل موعدم لکه بینی داشتم‌و خوشحال شدم‌که لانه گزینیه فرداش پریود شدم مدروکسی می ...

منم اونطوری شدم امروز پریود 

فقط دو سه لکه قهوه ای داشتم‌ تا حالا اینجوری قبل پریود لکه بینی نداشتم از همون اول همیشه لخته یا خون ...

دکتر برا چی این قرصو تجویز کرده؟

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ.