2703
2553

خواهرم ی مدت چیزهای عجیب غریب میدید

دکتر بهش دارو داد

بدتر شد

تشنج گرفت

ولی خب اون عادی بود قبلش...

والا من چون اطلاعات دقیقی ندارم نظر ندم بهتره

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
پسر دایی من این مشکل رو داشت بردن بهش شوک دادن اینا توهم دارن مثلا یکی دنبالشون ه صداها و چیزهای ...

هر از گاهی عود می‌کنه. اگه حالش خیلی بد باشه توهم میزنه که صدا میاد ولی این که فکر می‌کنه تو خیابون یکی بد نگاهش کرده یا وقتی می‌ره حموم خونه روبه رویی میبینن( خونه همسایه خیلی دوره و اصلا دید نداره) رو زیاد داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پسر دایی من این مشکل رو داشت بردن بهش شوک دادن اینا توهم دارن مثلا یکی دنبالشون ه صداها و چیزهای ...

والا اینا هم هر کاری بگی کردن. کلی خرج و دکتر و دارو. الان من می‌خوام بدونم چطور میشه کمکش کرد چون می‌دونم درمان پذیریش کمه.

2714
اينا ك ميگى همون اسكيزوفرنيه

منم همین فکر رو میکنم. چون اسمشم نمیگن احتمالا همینه. طیفش می‌دونم وسیع هست و این دختر خیلی وحشتناک نیست حالش. خیلی چیزاش خوبه. فقط بعضی وقتا خیلی بهم می‌ریزه. 

اره متاسفانه. می‌خوام بدونم مثلا وقتی به خاطر تیک دستشو میکوبه باید بگم نکن با به روی خودم نیارم؟

نه مخالفت كن نه موافقت ، انگار صداى كنجشك ميشنوى! يعنى خيلى برات طبيعيه ولى ميبينيش مثلا بهش يه نگاه عادى بكن بعد كارتو ادامه بده   

مندر جریان این بیماری نیسم ولی واسه اطلاعات اومدم.چه نوع توهم هایی میزنه 

این سری توهم نمیزنه. صداهای عجیب در میاره. بعدم میگه خوبه یا نه؟ خب من چی بگم. فکر می‌کنه داره رپ میخونه😭

2706