1472
1411

فک نمیکنم ربطی داشته باشه

تیک ی واکنش جسمی عصبیه

ولی شیزوفرنی یجورایی توهم و... است

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1473
واکنش جسمی با ریشه عصبی ه

البته

ولی هرچی باشه ربطی ب توهم و... نداره

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

نرید دوستان. اگه اطلاعات دارید ممنون میشم کمک کنید. دختر دوست من خیلی رفتارش عجیبه و مریض هم هست اما دقیق نمی‌دونم چیه و گاهی اوقات من ازش مواظبت میکنم. ۲۰ سالشه. نمی‌دونم چجوری کمکش کنم. نمیتونن تنهاش بزارن

1449
اره دارو میخوره. ولی اسم دقیق بیماری رو به کسی نمیگن. بچه بود بیش فعالی و عدم تمرکز داشت

پسر دایی من این مشکل رو داشت

بردن بهش شوک دادن

اینا توهم دارن مثلا یکی دنبالشون ه

صداها و چیزهای غیر واقعی میبینن

❤️❤️
1476

خواهرم ی مدت چیزهای عجیب غریب میدید

دکتر بهش دارو داد

بدتر شد

تشنج گرفت

ولی خب اون عادی بود قبلش...

والا من چون اطلاعات دقیقی ندارم نظر ندم بهتره

پسر دایی من این مشکل رو داشت بردن بهش شوک دادن اینا توهم دارن مثلا یکی دنبالشون ه صداها و چیزهای ...

هر از گاهی عود می‌کنه. اگه حالش خیلی بد باشه توهم میزنه که صدا میاد ولی این که فکر می‌کنه تو خیابون یکی بد نگاهش کرده یا وقتی می‌ره حموم خونه روبه رویی میبینن( خونه همسایه خیلی دوره و اصلا دید نداره) رو زیاد داره

1331