2737
2734

یا خودشون یا همسرشون یا اعضای خانواده اش.

فرقی نمیکنه فقط میخوام بدونم چیا ببره با خودس؟

فقط میدونم نباید بارالکی ببره .در حد ی کوله سبک .

حالا چیا واجبه ؟خودم اولین چیزی ک ب ذهنم رسید شکلاته ک ی موقه فشارش نیفته .اگه قسمت بشه شوهرم دوس داره بره

هیییچی.  فقط لیف و صابون و شامپو و حوله و مسواک و خمیر دندان و شونه چند دست لباس زیر. و پاور بانک.  دیگه هیییییچی 

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆

اونجا اصلا فشارت نمیوفته قدم ب قدم موکب هست... 

لباس هایی ک میخوای بندازی دور یا دیگه ارزش نگهداری نداره رو توسفر باخودت ببر مثلا سه دست یا دو دست... ک بجای شست و شو بندازی بره... 

حالا تی شرت شلوار لبلس زیر... اینجوری دز طی راه بارت هی سبک تر میشه... 

سیب ببر چون موندگاریش بیشتره تو این ده روز و اونجا میوه نمیدن فقط غذا و چای... کم پیش میاد میوه بدن ک اونم خیلی شلوغه ب روزنامه ته کارتن میرسی 😁

بعد مسواک قاشق چنگال مسافرتی... شامپو خییییلی کوچولو شاید اصلا نشه حموم کنی... لیف نبر حوله نبر بجاش چفیه ببر هم سبکه هم زود خوش میشه... 

حتما حتما صااااابون ببر و حتما اونجا از صابون خودت استفاده کن شما مریض میشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پتو مسافرتی،، چند دست لباس زیر، جوراب،،،یکی دو دست لباس

یه سری هم وسیله شخصی مثل برس و مسواک 

یه کتونی یا کفش راحتی که پاش کنه و یه دمپایی،،یه سجاده سبک

شوهر من اینچیزارو میبره

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2728

یه لیوان شیشه ای کوچولو ببر... 

بعد حتما دستکش یه بار مصرف ببرر موقع دسشویی رفتن دستتکن تا دستتو ب شیر و در نزنی.... خواستی خودتو بپوشی یکیشو در بیار بشور 😁 اگر نه مریض میشی... 

من چون حمل صابون برام سخت بود خردش میکردم میریختم تو انگشت‌های دستش... هر بار یه انگشتشو میکندم دستامو باهاش میشستم... 

لیموترش یا ابلیمو ببر... یه ذره عرق نعنا... 

یه لیوان شیشه ای کوچولو ببر...  بعد حتما دستکش یه بار مصرف ببرر موقع دسشویی رفتن دستتکن تا دست ...

شوهرش میخواد بره،،، چیزایی که نوشتی که میشه بار یه وانت خواهر

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

دستماللللل حتما ندار بهداشتی ببر ممکنه بخاطر تغییرات اب و هوا دوباره پریود بشی... 

بجای کاپشن و گرم کن و اینا یه پتو مسافرتی ژله ای ببر تو راه سردت شد بپیچ دورت شبم بنداز روت... 

سوزن و نخ و اینام ببر کوووووچچچچووولوو

2738
هیییچی.  فقط لیف و صابون و شامپو و حوله و مسواک و خمیر دندان و شونه چند دست لباس زیر. و پاور با ...

آها نخ و سوزن و یک جفت دمپایی.  خورد و خوراک هیچی لازم نیست.  اونجا خیلی زیاده 

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆
اونجا اصلا فشارت نمیوفته قدم ب قدم موکب هست...  لباس هایی ک میخوای بندازی دور یا دیگه ارزش نگه ...

عزیزم ممنون.شما رفتی انگار خودت اره؟من برا خودم نمیخوام واسه شوهرم میخوام.گفتی چفیه نمیدونم چرا دلم لرزید😥

2706