1464
1411

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1475

شب تا حالا بیدار موندم کارای خونه رو‌تموم کنم ساعت ده میخواییم بیاییم اراک

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
اخی چی شده مگه بگو ماهم لعنت کنیم

ي مرتيكه اشغال، ايشون راننده شركت تشريف داشتن دو سال پيش، معلوم نيست چه غلطي كرده، زنش چون ميدونست به خاطر كار من باهاش در تماسم اسم اوني كه باهاش الان در ارتباط هستو به اسم من سيو كرده، دو سال تمامه رفته از شركت من نه تماسي داشتم نه چيزي، ديروز زنش زنگ زده هر چي از دهنش درومده به من ميگه منم از همه جا بيخبر. دلم ميخواد برم اون مرتيكرو تيكه تيكش كنم اشغال هرزه غلط ميكني چرا به اسم يكي ديگه تموم ميكني. به زنش ميگم من هنوز انقدر بدبخت نشدم با ي ادم زن و بچه دار بريزم رو هم رواني ميگه نه تو داري دروغ ميگي، منم گفتم تا فردا وقت داري دونه دونه تهمتاتو ثابت كني نكردي انچنان شكايتي از خودتو شوهرت ميكنم بفهمي تهمت زدن يعني چي 

1432
وای خدا لعنتش کنه نفهم رو تورو هم انداخته تو دردسر بیچاره همسرش

دردسر كه نميشه گفت من گوشيو دادم حتي مامانم باهاش حرف زد زنه فهميد اشتباه كرده ولي انقدر عصباني شدم تمام تنم داره ميلرزه، منم درسته به اون گفتم شكايت ميكنم به خاطر همچين چيزي نميرم شكايت كنم كه زن بيچاره منم جاش بودم اينجوري عصباني ميشدم ولي اخه مرتيكه بعد دو سال تلفن بردارم يكي بگه با فلاني چه رابطه اي داري روزي هزار بار زنگ ميزني ، چقدر ي انسان ميتونه كثيف باشه 

دردسر كه نميشه گفت من گوشيو دادم حتي مامانم باهاش حرف زد زنه فهميد اشتباه كرده ولي انقدر عصباني شدم ...

میفهممت ولشون کن اعصاب خودتو واسه ی ادم هرزه خورد نکن زنشم بنده خدا حق داشته دلش پربوده هرچند اشتباه گرفته...

میفهممت ولشون کن اعصاب خودتو واسه ی ادم هرزه خورد نکن زنشم بنده خدا حق داشته دلش پربوده هرچند اشتباه ...

اره ولي من هميشه سعي كردم استه برم استه بيام كاري به كار كسي ندارم كلا،  حوصله حرف و حديث و گله و حالا از هر نوعي ندارم، اينكه به هيچكس كاري نداري و يهو اينجوري تهمت به اين بزرگي ميشه تن و بدنم ميلرزه ، من خودم شوهر يكي از اشناهامون كه اصلا ربطي به من نداشت تو خيابون با يكي ديدمش بدون اينكه حتي زنش  بفهمه انچنان كاري كردم مردرو نشوندم سر جاش شده دست به سينه خانمش از ترسش بعد حالا اينجوري حرف بشنوم خيلي سنگينه برام.