2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تاپیک قبلیتو خوندم ،،واسه ای وی اف یه دکتر خوب پیدا کن برو تا مرحله فریز جنین،،بعدش حداقل  دوماه استراحت میکنی تا اونموقع هم تلاش کن واسه باقی پول

🌸هرچه در فهم تو آيد  آن بود مفهوم تو🌸

عزیزم یه کم آروم باش

چرا اینجوری میکنی؟

مگه همش چند سالته؟

توکل به خدا کن چرا اینقدر ناامیدی بابا.صبر داشته باش ان شاءالله به وقتش خدا بهت بچه های سالم و صالح میده

من یه نفرو میشناختم ۱۵ سال بچه دار نشد باز مثل شما بی تابی نکرد.بعدش نتیجه صبرشو دید و خدا سه تا فرشته بهش داد.سه قلو باردار شد.دکترا احتمال باروریشو صفر اعلام کرده بودن

اینقدر بی قرار و ناامید نباش بابا.صبور باش

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
عزيزم ان شاالله باردار بشي ،من دعا رايگان مينويسم اگه دوست داشتي برا بارداريت مينويسم .اميد بخدا&nbs ...

توروخدا میشه واقعا ،میشه شماره تلگراممو بدم یا ایدی اینستامو واسم بفرستی چیکار کنم چطور بنویسمش ،minaaaa1475 اینستامه

2714
عزيزم بهم درخواست بديد ،چشم

احه یه نفر یه میلیونو سیصد گرفت یه بطری اب داد که منو شوهرم هر شب بخوریم یه دعا با نون بست به کمرم و یه دعا با گندم رو بست به کمر شوهرم و یه تشک نو خریدم از پشم گوسفند سیاه و یه دعا عم گذاشت توی اون ولی جواب نداد باردار شدم ولی همون مشگل قبل دیگه بعد لقاح گندید 

2706