1421
1411

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

عزیزم یه کم آروم باش

چرا اینجوری میکنی؟

مگه همش چند سالته؟

توکل به خدا کن چرا اینقدر ناامیدی بابا.صبر داشته باش ان شاءالله به وقتش خدا بهت بچه های سالم و صالح میده

من یه نفرو میشناختم ۱۵ سال بچه دار نشد باز مثل شما بی تابی نکرد.بعدش نتیجه صبرشو دید و خدا سه تا فرشته بهش داد.سه قلو باردار شد.دکترا احتمال باروریشو صفر اعلام کرده بودن

اینقدر بی قرار و ناامید نباش بابا.صبور باش

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
عزيزم ان شاالله باردار بشي ،من دعا رايگان مينويسم اگه دوست داشتي برا بارداريت مينويسم .اميد بخدا&nbs ...

توروخدا میشه واقعا ،میشه شماره تلگراممو بدم یا ایدی اینستامو واسم بفرستی چیکار کنم چطور بنویسمش ،minaaaa1475 اینستامه

1394
عزيزم بهم درخواست بديد ،چشم

احه یه نفر یه میلیونو سیصد گرفت یه بطری اب داد که منو شوهرم هر شب بخوریم یه دعا با نون بست به کمرم و یه دعا با گندم رو بست به کمر شوهرم و یه تشک نو خریدم از پشم گوسفند سیاه و یه دعا عم گذاشت توی اون ولی جواب نداد باردار شدم ولی همون مشگل قبل دیگه بعد لقاح گندید 

1427
احه یه نفر یه میلیونو سیصد گرفت یه بطری اب داد که منو شوهرم هر شب بخوریم یه دعا با نون بست به کمرم و ...

نميدونم اين چيزا رو عزيزم .من كه يه دعا برا بارداري رايگان مينويسم ان شاالله جواب بگيري همونطور كه خيلي ها گرفتن ديگه اميد بخدا .

تاپیک قبلیتو خوندم ،،واسه ای وی اف یه دکتر خوب پیدا کن برو تا مرحله فریز جنین،،بعدش حداقل  دوما ...

اره تو همین فکرم که دنبال کار میگردم جورش میکنم میدونم ،راست میگیااا،اگه نشد آی وی اف ،ماشینو میفروشیم تخمک فریز میکنیم تا هر وقت بخواییم اقدام کنیم دوباره

1331