2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه دختر که خاستگار خوب نداره باید چیکار کنه؟ باید بین بد و بدتر، بد رو اناخاب کنه یعنی؟ 

خب دیگه اگه منتظر خواستگار باشی همینه.بنظر من یه دختر باید یاد بگیره کالا نیست ک منتظر مشتری باشه.هر کس بر اساس دیدگاهش ازدواج میکنه من دیدگاهم اینه زن نباید تو ازدواجش منفعل باشه و خودشم فعال باشه آدمشو پیدا کنه

2728

زندگی  مثل یک کتاب از قبل نوشته شده هست  هیچی از ما نیست باید تسلیم خدا  باشیم  فقط از کسی کینه نگریم   عشق بدیم در هر شرایطی که هستیم اگه کلنجار بریم چرا این جوری  شد چرا اون جوری شد زندگی واسمون سخت میشه عذاب میکشیم

یه شوهر با موقیعت خوب و اخلاق و خانواده ی عالی خیلی رو زندگی تاثیر میزاره. 

خیییلی . واقعا  شخصیت و موقعیت اجتماعیتو عوض میکنه و تاثیر مثبت میذاره

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
خب دیگه اگه منتظر خواستگار باشی همینه.بنظر من یه دختر باید یاد بگیره کالا نیست ک منتظر مشتری باشه.هر ...

چقدر حرفت بهم جسارت داد. الان اگه از کشی خوشم بیاد ولی بدونم طرف موقعیتش از من بهتره و صدتا بهتر از من دورشن بازم برم جلو؟ 😅

زندگی  مثل یک کتاب از قبل نوشته شده هست  هیچی از ما نیست باید تسلیم خدا  باشیم   ...

نه ما میتونیم اینده خودمونو عوض کنیم ایندم دست خودمونه 

خدایا تویی یاور تویی همدم تویی مهربان از مادر  😍😍😍
چقدر حرفت بهم جسارت داد. الان اگه از کشی خوشم بیاد ولی بدونم طرف موقعیتش از من بهتره و صدتا بهتر از ...

شرایطتو بسنج انتخاب منطقی داشته باش اگه میدونی میتونی باهاش خوشبخت شی وارد رابطه شو 

قسمته قسمت  اگه به عقل و منطق بود من خواستگار زیاد داشتم که از همه نظر به شوهرم سر بودن .یهویی ...

خب یکی از خاستگارام که بار سوم اومد خاستگاری، شب قبلش یا خودم گفتم پسر بدی نیس، خانواده و موقعیت خوبی هم داره بزار صبح که پا شدم به مامانم میگم جوابم بله ست. 

اقا شب خوابیدم صبح پا شدم دیدم مامانم سرخود جواب داده نه😅اصلا ناراحت نشدم یه جرایی بهم الهام شد اقا این قسمتت نبوده که مامان سر خود جواب داده

شرایطتو بسنج انتخاب منطقی داشته باش اگه میدونی میتونی باهاش خوشبخت شی وارد رابطه شو 

منطقی یعنی چی؟ 

به غیر از اینکه مهرش به دلت بیفته؟ بفهمی اخلاقش کپی خودته؟ خانواده ها باهم جورن

منتهی سطح تحصیلاتش خیلی بالاتره ازم 😑میترسم به چشش نیام

خب یکی از خاستگارام که بار سوم اومد خاستگاری، شب قبلش یا خودم گفتم پسر بدی نیس، خانواده و موقعیت خوب ...

آخی عزیزم 

منم نامزد بودم پسره پزشک بود فامیل مادرم من دانشجو بودم خونه نبودم اومده بودن واسه قرار مراسم مامانم سر یه حرفی همه چیو بهم زد منم گچهیچی نگفتم گفتم خوب کردی مامان جون 😂

منطقی یعنی چی؟  به غیر از اینکه مهرش به دلت بیفته؟ بفهمی اخلاقش کپی خودته؟ خانواده ها باهم جور ...

یعنی شرایطتو بسنحی دیگه.ببینی مناسب هستید یا نه.اینا رو خودت دقت کنی میفهمی. اعتماد ب نفسم داشته باش فکر نکن مردها خیلی چیز خاصی ان و از تو خیلی سرترن.

2706